Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Multimedya Teyp Olarak Tablet :)

Yaklaşık bir senedir arkadaşıma yalvarıyorum. Hadi yapalım şu işi diye ama hiç oralı olmuyor. Onlarca video izledim, izlettim.
Cevap: çok uğraştırır aparatlarını bulmalısın. şarj işini ve ses açıp kapatma düğmelerini nasıl yapıcaz gibi sorular. izlettiğim videolar yurtdışı işler olduğu için, adamların yaptığı işi görenler korkup önemsemiyor gibi davranıyorlar. Şak diye yerine oturan magnetli bir tablet pc montajı ilk 10 tanesinde zorlu bir iş gibi gözükse de; ilerde bu işi yapanlar çok para kazanacaklar. Bu uğraşı için tebrik ederimmm.

Ah Bide Converter Üzerinde Yazan Voltajı Verseydide Sorun Yaşamasaydım :D

Malesef geçici Bir Süre Sökmek Zorunda Kaldım Doğru Düzgün bir 5v 2000mah Converter Bulana kadar Teyple devam Edicem Olmadı Kendim Yaparım Devresi Kolay Nede Olsa :D

Ben kendi aracımda dvd oynatıcının aux unu söküp nexus7 tabletimi takıyordum cam a da sabitleyip keyfime bakıyordum :) Ama aux dan ses kalitesi berbattı ve şarj olayı biraz problem oluyordu :)

Ben daha arabamı pazartesi günü teslim alıyorum ama son 4-5 aydır araba arştırıyordum. Ondan öncede bu fikir aklıma gelmişti hatta ben sadece ses çıkışı olarak düşünmedim ve direksiyondaki multimedya tuşlarını da kullanabileceğim bir proje düşündüm ve araştırdım yapan bir kaç kişi var youtube da.

Önce şu arabayı bir alayım da bende bu sayfadan gelişmeleri yazarım. :)

aklınıza emeğinize sağlık çok güzel olmuş, farklılıklar renk katıyor hayata, tebrikler.

merak ettiğim bir olaydı güzel olmuş hem müzik hem video için

Takdire şayan bir iş.Aslında eski teypleri eve giderken torpido ya felan koyardık.Sök tak şeklinde olurdu ilerde de tabletler bu hali alır mı?Nihayetinde soket olacak di mi?Tablet arızalansa veya hızında bir problem olsa o sokete uygun 12V la çalışan yeni bir tablet alsak mesela....

eline emeğine sağlık, double çerçeve kullanarak ve tableti çerçevenin altına sabitleyerek daha iyi görünüm elde edilebilir.
[doublepost=1454581038,1454580208][/doublepost]
Takdire şayan bir iş.Aslında eski teypleri eve giderken torpido ya felan koyardık.Sök tak şeklinde olurdu ilerde de tabletler bu hali alır mı?Nihayetinde soket olacak di mi?Tablet arızalansa veya hızında bir problem olsa o sokete uygun 12V la çalışan yeni bir tablet alsak mesela....

merhaba, tabletler genelde 5v ile çalışır.. araçta enerji ihtiyacı çakmak çıkışından usb çeviriciler ile karşılanabilir...
kusursuz montaj için detaylı çalışma gerekir..
mini butonların konsola taşınması gerekir.. (power ve ses ayar)
tablette yüksek seviye ses çıkışı olmadığından amfi kullanılması gerekir..
söküp takma işi sıkıntılı, sabit bir sistem olur... tablet arızalanırsa aynı işçiliği 2. tablet için uygulamak gerekir..
[doublepost=1454583358][/doublepost]örnek uygulama..

Geri
Üst Alt