Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

multimedya araç teyp

Bende S60 marka navigasyon var cok memnunum 3 usb girisi 2 sd kart girisi ayni anda cihaza 40 gb lik dolu bellek takiyorum hic kasmadan bekletmeden aciyor 1300 liraya taktirmistim

Peki ulu memnunmusun ? Yani su cin mallarının görüntü kalitesi falan çok siritiyor mu?

gayet memnunum çok şükür, sıkıntı yok, sırıtan bişey yok, gayette hoş duruyor, fiyatına göre gayet iyi, tedbir bizden tevekkül Allah'tan, bişi olursada yapacak bişi yok, garantisi var sonuçta 2 sene, 2800 nerdeeeeee, 1250 nerdeeee.

Hicbir sikinti yok he . peki nerden almistin? Umraniyede bir yer de buldum ben. Geri görüş falan hepsi dahil fiyatimi senin ki? Ve İsmail abinin dediği gibiyse yani sadece ses sistemi garantiden çıkıyorsa iyimis.

Geri
Üst Alt