Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

multimedya araç teyp

Vallahi sigaramı içersin nargilemi yakarsın bilemiycem :) benim içim gitti gözlerimin önünde infaz ettiler :) ama sonra ekran hayat bulunca o ilk elektrik gelmesi yokmu :) tamam dedim yeterli allah olmayanlara versin, gözümden yaş süzüldü ama oda kurudu :)
:):):)

Anlatırken içimi parçaladin;) Ya laziso nun leonunda görünce bu ekran isini direk bende yaptirayim dedim. Çok hoş ya.

yaptır yaptır iyidir ya, tvlerde görüyoruz ya yada görüyorum diyeyim çoluk cocuk sahibi değilim daha :) baba adayları doğuma girer bebek dünyaya gelince bi ayılıp bayılırlar ağlarlar ama sonra gülmeye başlarlar işte öyle bişey, daha nasıl anlatayım bilemedim dostum :D:D

2.5 ay önce sıfır Leon St aldım. multimedia istedim. Necvox taktılar. Dışarda da taktırabilirdim ama bayisinde serviste takılsın istedim. video kalitesi iyi, çalabildiği uzantılar iyi, arayüz biraz kötü, kullanım kolaylığı iyi. kamerayı arka tampona tam ortaya koymuşlar çok beğendim. park sensörlerinin arasına. benden 2000 lira aldılar. biliyorum epey öptüler ama bayii servis işi bu biliyorsunuz. Bu çin malı necvox zamanla dit dat, didit etmeye başladı. sonra 4 gün önce sesi tamamen kesti. sonra reset attım bu sefer hiç açılmadı :D söküp necvox merkeze gönderdim kargoyla. Şimdi sonuç bekliyorum. bu bana denk gelen şans olayı. çin malı elektronik işte. şimdi orjinal teybini taktım. çok daha hızlı çalışıyor. çok daha kaliteli okuyor sesleri. resmen arabanın içindeki sound değişti. ama yol boyunca konser film dizi izlemeyi ve geri görüş kamerasını özledim. Leon ST kesinlikle her yönüyle çok kaliteli güzel bir araba bu arada ;)

Geri
Üst Alt