Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Multimedia tercihi

Selçuk Sağlam

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracıma multimedia düşünüyorum ve cihazı yurt dısından bi tanıdıgım vasıtasıyle getirtecegim aractırmalarım sonucu iki model arasında kaldım kullanan yada bilgi sahibi olan arkadaslar yardımcı olursa sevinirim

zenec 2011 D
ZENEC ZE-NC2011D Genel Özellikler Tanıtım Videosu - YouTube

Knight Rider Volkswagen Edition-8 Inch Android 2.3 Car DVD (3G + WiFi,GPS,DVB-T)
Knight Rider Volkswagen Edition - 8 Inch Android 2.3 Car DVD - YouTube

sizce hangisi zenec fiyat olarak baya pahalı ve kaliteli digeri cin urunu sanırım sizce hangisi tercih edilmeli

benim zenec hoşuma gitti öbürünün tanıtımı yok zenec iyi duruyo

Bende zenec derim 8" cihazın 8803 olan modelini kullandım zenec kadar kaliteli değil

sağolun arkadaslar diger cihazın en iyi noktası adroid islemci olması o yuzden kafamı karıstırıyor

zenec. 2 hafta önce bu cihazlar yüzünden aracıma hırsız girdi, tüm hevesimi kırdı şerefsiz. Güvenli bir garajınız yoksa dikkatli olun derim.

zenec. 2 hafta önce bu cihazlar yüzünden aracıma hırsız girdi, tüm hevesimi kırdı şerefsiz. Güvenli bir garajınız yoksa dikkatli olun derim.

Bu cihazların bu yönü kotu ve cok çabuk sokulup çalınmaya meyinli bahçe kapili garajim var umarım oyle bi durum yasamam sizin alarm yokmuydu

Seat 2010 modellerde alarm koyacak parayı bulamamış, isteyince 3 ay sonraya getiriyorlardı bizde alarmsız aldık. Sadece alarm eksik olsa :(:(:(

Flyaudio kullaniyorum cok memnunum.Yalniz teypi degistirdikten sonra amfi sub lazim pionerrin slim arka koltuga asilan modeli yerde kaplamiyor tavsiye ederim yoksa cikan ses hoparlorlerden kaynakli tiz gelicektir orjinal sesi bile arayabilirsiniz ona gore:)

Geri
Üst Alt