Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

multimedia system

larin

Kayıtlı Üye
slm arkadaşlar kazadan sonra aracımla askımız sogumasın diye bi multimedia sistem almaya karaar verdim fakat konuları incelememe ragmen navix 8803 e muadil özelliklere sahip hangi model almalıyım cözemedim rns 510 mu rns 610 mu rns 810 mu hangisi bizim araçlarla uyumludur .uyumludur derken seat logosuyla açılması bnm için cok önemli ne almalıyım 1500 tl bi butcem var su an için yorum ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler

Navigasyon ve DVD önemli ise RNS 510 :eek:key:

evet forumları tekrar inceledim necvox dva939sl-hd sorunlu gözüküyo ben orjinalliği bozmadan seat amblemli geri görüş kamerası navigasyonu aktif ve seri bi cihaz arıyorum sanrım zenec te orj. uzak kalıyro yada rns 510 da sorun yaşamadan kullanabilirmiyim.

Geri
Üst Alt