Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Multimedia Navigasyon Ekranı Yardım

HaKo

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracıma şu ürünü almayı düşünüyorum, cihaz uzakdoğu malı fakat özellikleri çok iyi ( yazılanlara göre)

Aranızda bu tarz cihazları kullananlar varsa memnuniyetlerini ve memnuniyetsizliklerini , olumlu olumsuz yönlerini yazarsa sevinirim.

Ayrıca Satıcıyıda Sahibindende sürekli görüyorum ama hiç alışveriş yapmadım, tanıyan tecrübe eden varsa söylerse iyi olur..

ürün:

AUDİ TT DVD GPS NAViGASYON MULTİMEDYA-YAN SANAYİ DEĞİL ORİJİNAL- sahibinden.com'da - 48559496?

Bu ilandakini ya yerine gidip alacaksın ya da satıcıdan ilanı GET yapmasını isticeksin.

Valla Hakan o fiyatlara RNS 510 bulursun gibime geliyor,birde ben şekil olarak pek tutmadım..

Özellik olarak bakarsan cihaz cok ıyı dıyebılırım.4*60w ıse cıkısları normal cıhazlardan gucludur.

Bu ilandakini ya yerine gidip alacaksın ya da satıcıdan ilanı GET yapmasını isticeksin.

gidip alıcam zaten internetten asla yapmam bu meblalarda alışveriş.

Valla Hakan o fiyatlara RNS 510 bulursun gibime geliyor,birde ben şekil olarak pek tutmadım..

abi bu tt nin orjinal teybinin kopyası. rns ler tt nin konsoluna uymuyor.

Özellik olarak bakarsan cihaz cok ıyı dıyebılırım.4*60w ıse cıkısları normal cıhazlardan gucludur.

özellikler süperde abi satıcıyı tanımıyorum cihaz uzakdoğu malı o biraz korkutuyor.

tt lerdeki orjinalleri bu şekilde abi.

peki orjinaller ne civarda fiyat olarak hakan abi ?

Aybarsım orjinal bundan ucuzunuda buldumda, orjinalde tr navi yok kendin yükletiyosun, dvd tv özelliği için ayrı aparat takıyosun dünya para, bluetooth için ayrı aparat takıyosun.. takıyosunda takıyosun orjinali sadece ekran yani. bu özellikleri yapıym dediğinde 3 milyarı çok rahat buluyor.

gidip alıcam zaten internetten asla yapmam bu meblalarda alışveriş.

abi bu tt nin orjinal teybinin kopyası. rns ler tt nin konsoluna uymuyor.

özellikler süperde abi satıcıyı tanımıyorum cihaz uzakdoğu malı o biraz korkutuyor.

Aybarsım orjinal bundan ucuzunuda buldumda, orjinalde tr navi yok kendin yükletiyosun, dvd tv özelliği için ayrı aparat takıyosun dünya para, bluetooth için ayrı aparat takıyosun.. takıyosunda takıyosun orjinali sadece ekran yani. bu özellikleri yapıym dediğinde 3 milyarı çok rahat buluyor.

Hako aktepe ıle ırtıbata gec ne ıstedıgını soyle yardımcı olurlar buyuk ıhtımal....

Geri
Üst Alt