Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mükemmel Bi Viraj Alımı..Mutlaka İzlemeniz Lazım..

tabi olm :D hergün ralli yapıom sanki :D
şakayı bırakta adamın yanlamaya başladığı yere bak. metresine santimine kadar biliyor virajıki buna güvenerek manevra yapacağı yeri ayarlıyor.

Yıgıt o adamdan daha ıyı doner yaw dımı kanks :):)

tabi olm :D hergün ralli yapıom sanki :D
şakayı bırakta adamın yanlamaya başladığı yere bak. metresine santimine kadar biliyor virajıki buna güvenerek manevra yapacağı yeri ayarlıyor.

aynen adam nerde başlamış kontraya

Ben o kadar geriden başlasam yanlamaya heralde kısa yolda geçerdim o virajı dağ bayır aşarak :D

Ben o kadar geriden başlasam yanlamaya heralde kısa yolda geçerdim o virajı dağ bayır aşarak :D

ahaha melih aklıma fiesta günlerim geldi:D
bizim okulun otoparkın yanı yol yolla arası bu seviyede eğimli.karda kaldırım tabi görünmüyor ve önünde kar rampa gibi olmş. arkadaşa hava olsn diye elfreni çekip girdim park yerine sonra duramadık yallah yokş aşşağı yola :D

:D:D

Ben en son el freni çekip viraj döndüğümde 77 model bi toros'a arkadan bindirmiştim.

Sonuç Golf'te 5000TL hasar, Toros'un da bi egzozu yamuldu :D

Geri
Üst Alt