Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Muhteşem 4 lü =)

Leonla ılk tanışmam ibizayı yenı aldıgım donemde 2006 yılında cevreyolunda ıkıtane beyaz arka arkaya gıdıyordu bu ne yaa dedım o aşk hala devam

Leonla ılk tanışmam ibizayı yenı aldıgım donemde 2006 yılında cevreyolunda ıkıtane beyaz arka arkaya gıdıyordu bu ne yaa dedım o aşk hala devam

:S 2006 yilinda beyaz yoktu diye biliyorum..
hatta 2007 de aracim için sipariş verirken beyaz sport up olarak istedim katalogda yok dediler...seat.com üzerinden ingilizce olarak vw ve audi de yer alan candy white rengi seat kataloglarinda olmadiği halde özel sipariş ve extra ücret dahilinde alabilirmiyim diye sormuştum..2 gün sonra seat türkiye den aradilar ve extra bir ücret ödemeden özel sipariş olarak alabileceğimi 3 ay beklemem gerekeceğini söylemişlerdi..

leons.jpg

kimsenin ön yan camlarinda film olmaması da pek bi enteresan olmuş =)

Gerçekten her kare ayrı güzel olmuş . Kazasız, belasız sürüşler..

3 nüzünde ortak bı ozellıgı var işte .ceza sonrası sökülen filmler =)

tarıh hatası volkan ıdare et bu kafayla bu kadar ıbızayı da 2008 de almıstım galıba :):):):)

bu arada cam fılmıne ceza galıba leona ozel bı haraket ablamın arabasında en koyu tarzında fılm kıada oyle benım ford ta orta ton hıc bır polıs bır sey demedı bu gune kadar demekkı leon u gorunce yaglı musterı gozuyle bakıyorlar oda kaderınız bılader :D

tarıh hatası volkan ıdare et bu kafayla bu kadar ıbızayı da 2008 de almıstım galıba :):):):)

=)
ben de dedim seat türkiye beni mi kerizledi :D
2007 nisan ayında ilk beyaz leon rentele geldi..ben hiç beklememek için siyah sport up siparişimi vermerk üzereydim..rentel bekle beyaz gelecek dedi..bekledim..beyaz stylance olarak geldi ve 1.6ydı zaten...
yok dedim siyah sport up aliyorum..hatta o araça 7bin liralik aksesuar eklediler...34 EK plaka olarak üstüne çift şerit çektirilmiş şekilde caddede dolaşiyor=)

olm adama teklif ediyorum diyorum ki evde siyah renk S logom var gel en azindan onu tak bal peteği izgaranin üstüne...hani en azindan uzaktan yine logo iptal diye gözükür (logo iptal de neyse :D:D) ama dikkatli bakinca seat logosu gözükür diyorum..yok ben böle seviyorum dio =) ama bi gün gelsin karşiya da çaktirmadan yapiştiricam logoyu izgarasina:D

hahahah adam ınat etmıs ben o kadarını bılmıyodum valla volkan:)

Geri
Üst Alt