Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Muhteşem Bir Bisiklet Videosu..

hiç öyle olmuyor boşuna heveslenme, ben 2007nin başında aracı aldığımda hemen hemen hiç aero kit yoktu. o zamandan beri hiç böyle hediye görmedim zaten görsem anında merdaneyle de tanışırdım hahahahahaha...

Evet evet çekinmeden söyle beceriksizsin de :D ne olursa olsun ben gurur duyarım...

hiç öyle olmuyor boşuna heveslenme, ben 2007nin başında aracı aldığımda hemen hemen hiç aero kit yoktu. o zamandan beri hiç böyle hediye görmedim zaten görsem anında merdaneyle de tanışırdım hahahahahaha...

Evet evet çekinmeden söyle beceriksizsin de :D ne olursa olsun ben gurur duyarım...

:D:D:D:D olurmu ole sey abim hedıyelerı onların olsun merdaneye gerek kalmasın ne diyim:)

Faruk abim demiyo muydun ben sizin yaşınızdayken damdan atlardım bisikletle diye.. :D :D :D

yoooo demiyordum valla :) sizin yaşınızdayken sabah 7de işe gidip 18de okula geçip gece 11de okuldan çıkıp eve gidiyordum bu 4 sene sürdü değil bisiklet keyfi bir kez tatile bile çıkamadım paşa. o zamanlar maaşım anca okul harcına ev kirasına yola ve yemeğe yetiyordu. 4 sene boyunca edindiğim tek taşınmazın müzik setim oldu onu alırken de belim büküldü...

fazla acıklı oldu sanki :D:D:D

valla pişman oldum sorduğuma.. :D :D :D :D

Yiğit kendini anlatıyordu da yanlışlıkla Faruk abiden bahsetti:)

Geri
Üst Alt