Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Muaynem yaklaşıyor

merhabalar

geçmiş olsun ne gibi bir sıkıntınız var anadolu yakasında anlaşmalı sponsorumuz @OTO DÜNYASI Gökhan abimiz var ona gitmenizi tavsiye ederim.

Arkadaşlar muaynem yaklaşıyor ve sis farları ile ilgili sıkıntım var tamiri mümkün mü baktırmak istiyorum anadolu yakasında güvenilir bir usta varmı bildiğiniz?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba nasıl bir sıkıntınız var Gülsuyu köprüsünü geçtikten sonra hemen sağda DMR elektronik var dursun usta scw den olduğunuzu ve selamımızı iletin yardımcı olur

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Arkadaşlar muaynem yaklaşıyor ve sis farları ile ilgili sıkıntım var tamiri mümkün mü baktırmak istiyorum anadolu yakasında güvenilir bir usta varmı bildiğiniz?

Hepinize çok teşekkür ederim sis hafif kusurmuş onun dışında viteste sıkıntı var plastik burç değişecek muhtemelen birde kalkarken hızlanana kadar bir ses geliyor ön lastiklerin ordan bunlarla ilgili yardım almam gerekiyor. Herhangi bi ustaya gitmek istemiyorum hem bizi anlayan araç açısından hemde güvenilir, sorunu çözmeye odaklı bir ustayla çalışmak istiyorum. Usta bir olunca her sorunda ona gitmek iki taraf içinde karlı oluyor biliyorsunuz.

Geri
Üst Alt