muayne yapılırken ogs borcları sorgulanıyormu? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

muayne yapılırken ogs borcları sorgulanıyormu?

Konu, 'Sohbet' kısmında gökhan tarafından paylaşıldı.

1. gökhan

gökhan SCW Üyesi

2.719
    36
    48
    arkadaşlar aracıma muayne yaptıracağım ogs borcları silinmesi gerekiyor mu? bilen varsa söyleyebilir mi

2. BurakK

BurakK SCW Üyesi

516
    96
    28
    Benim eski arabanın 1,5 yıl önce kaçak geçişi olmuştu muayeneyide yaptırdım satışınıda yaptım hala o kaçak geçiş borcu gelmedi bana :)

3. gökhan

gökhan SCW Üyesi

2.719
    36
    48
    şuan yeni muayne sistemine göre birisi bilgi verirse sevinriim ogs borclarını kapaamk gerekiyor mu ?

4. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.242
    307
    83
    ogs borcu nasıl oluyor panpaa kredi kartı yada hesaptan direkt alıyor bende. zaten bakiye 20 tlnin altına düşer düşmez 20 tlyi daha yüklüyor otomatik

5. gökhan

gökhan SCW Üyesi

2.719
    36
    48
    hayır demek istediğim muayneye gideceğim ben , ogs borcu var ödemem gerekiyormu onu?

6. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.242
    307
    83
    bülent başgann ogs borcu nasıl oluyor bankaya mı borç? yoksa bakiye yetersizken mi geçtin??? yani bakiyen yokken geçip ceza yediysen o görünebilir ama bankaya borç varsa onu sittiğin sene göremez muayne istasyonu. ben sadece gib.gov.tr deki borçları temizleyip girdim oradan onlarda kontrol ediyor ben o ekranı temizledim girdim

7. gökhan

gökhan SCW Üyesi

2.719
    36
    48
    alayı kaçak olan borçla diyim ben sana :D

8. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    ben corsayı satarken çıkmadı 7-8 tane vardı muayenedede çıkmaz sanırım

9. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.242
    307
    83
    gib.gov.tr de çıkmıyorsa iyisin orada çıkmayan hiçbirşey muayenede çıkmıyor çünkü alayı görünmez:)

10. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    evet geçmek için ogs borçlarını vergi borcunu ve trafik borçlarını ödemen gerekir..

Sayfayı Paylaş