Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

muayeneyı basarıyla geçtim:)

Şeker Adam

Kayıtlı Üye
bugun sabah muayene ısını sonunda hallettım.sadece cam fılmı ve uzun kısa var ayarsızlıgı olarak kusur yazmıslar.ferrarı korna ve sahte plakaya da bısı demedıler.

orda tansıtıgım bı leonu olan arakdasın aracında 5 cm yay ve 18 replıca vardı bebenın arabasını 30 dakıkadn fazla ıncledıler.on sol ve sag arka lastıklerı takoza cıakrtılar ve jantlar camurluklara gırdıgı ıcın gecırmedıler.ve aracı levent abının aracının aynısıydı eksozları da eksosdan da kaldı.2.0 dsg dı arac.cok jant suspansıyon eksos ve sol on rotıl bası yuzunden sınıfta kaldı.yakaında uye olucak burdan yazar heralde kendısıde.

herıfler psıkopat acayıp ıncelıyolar.ya neyse ben attalıt darısı muayenesı gelenlere.

geçmiş olsn ogün 2 sene kafan rahat olur artık :)

İyice suyunu çıkarttılar bu olayın, arkadaşım anlattı, denizlide bi adamı 4-5 kere geri çevirmişler, adam silahla dalmış içeri adam vurmuş istasyonda, bilmiyorum haberlere çıkmışmıydı.

hadi gözün aydın ogun

İyice suyunu çıkarttılar bu olayın, arkadaşım anlattı, denizlide bi adamı 4-5 kere geri çevirmişler, adam silahla dalmış içeri adam vurmuş istasyonda, bilmiyorum haberlere çıkmışmıydı.

sorma ya neler oluyo bugunde ole baya sıkıntı yasayan adamlar vardı hele bıtanesıne denk gelenlerın hepsı ısayn etmıs ya.allahtan bana denk glemdı.ınsan katıl olur ya neler var.

Geçmiş olsun Ogün kazasız beelasız atlatmışın bazıları çok kıl oluyo bunlar adamı katil ederler ya....

kimi kanka

bu arada konuyu da dağıtıyoruz neyse o kadar olur

Geri
Üst Alt