Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Muayeneye Nereye Gidilmeli?

oguz

Kayıtlı Üye
Merhabalar,
Benim araba Stock zaten üzerinde hiçbişeycik yok :) Benim için önemli olan en az vakit kaybı ile Tuvtürkten uzaklaşmak.
Avrupa yakasındakiler hakkatten Avrupa'dalar en yakını Esenyurtta :) o nedenle seçenekler Dudullu, Samandıra veya Gebze'de işim olduğu bir güne denk getirerek Gebze, en kötü ühtimal Sultanbeyli Orhanlı veya Pendik.

Önceki tecrübelerinizden hangisini tavsiye edersiniz? Kalabalık durumları nasıl oluyor, Randevu avantaj sağlar mı?

Bir de şöyle bir durum var. Ruhsatta Aracın gücü yazmıyor nedense Ağırlık yakıt hepsi ok birtek Kw cinsinden değer yok. Sorun teşkil eder mi?

Teşekkürler!

ben esenyurta 2005 model peugeot 206 panelvanımı götürdüm, 4 hafif kusurla geçti, söylenen saatte girdi muayeneye, adamlarda sağolsun sorun çıkarmadılar..

ben Sultanbeyli derim hızlı ve sorunsuz yer diyolar ora için...

Bende Sultanbeyli derğim benim eski aracım orda muayene olmuştu

Sultanbeyli 1 adım öne geçti o zaman. Konum olarak temden çok içeride midir peki?

ben okadarını bilmiyorum :D aracıyla yaptırdım ben tanıdıkla yani :D

Ben daha önceleri Sultanbeyli'de ikamet ediyordum.Oradaki muayene istasyonunda 3 kez araba muayenesi yaptırdım.Muayene çok çabuk ve genelde sorunsuz olarak yapılıyor.( Tabi önemli bir sorunun yoksa eğer ).Fazlada sıra olmuyor.Kolay gelsin. :)

Çok Teşekkürler görüşleriniz için, bu doğrultuda sanırım Sultanbeyli'yi seçtim :)

Geri
Üst Alt