Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Muayeneye Nereye Gidilmeli?

Çok Teşekkürler görüşleriniz için, bu doğrultuda sanırım Sultanbeyli'yi seçtim :)

her ne kadar Sultanbeyli diye geçen yer ayan beyan Kurtköy olsa da doğru seçim olur..hep iyi şeyler duydum orası için.. :eek:key:

Cumartesi Sabah 9 için randevu almıştım.
8:50de oradaydım. Yeri tam Otoyol gişelerinin çıkışında. Ancak tahmin etmediğim bir kalabalık vardı. Sıra numarasını alıp ödemeyi yaptım. sıram gelince de aracı kanala soktuk. Trafik setin var mı sorusuna var dedim, bagajı açmadık bile -ki vardı gerçekten de - :D
Kanal çıkışında aracı uygun bir yere çekin belgenizi 1 nolu girişten alın dediler ve bandrolü yapıştırdılar.
11:15 te işim bitti. Sonuç, KUSURSUZ :)

Yardımları Sultanbeyli'yi öneren herkese teşekkürler. Cumartesi sabah için kalabalık biraz kalabalıktı ama işimi sıkıntısız hallettim.

Bilginize.

Geri
Üst Alt