Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

muayeneyı basarıyla geçtim:)

üniversite sınavına mı giriyoruz.fenniye mi belli değil.

ben kız arkadasımın aracını götürdüm yazın başında araç 22bin km ve bayan kullanımında oldugundan fabrikadan cıktıgı gibi çiziksiz bir şekilde kullanılıyor sadece sol ön far ampulü birkez değişmişti o ampulde ışıgı dagıttıgı öne sürülerek muayeneden geçirmediler orada ne kadar sinirlendiğimi siz düşünün artık 3yıl binmişsin bir tek şeyini değişmemişsin arabanın ama ampul ışıgı dagıttıgı için muayeneden geçemedi gelde isyan etme servise gidip ampulü değişip gelince geçirdiler muayeneden

aynı hafta içinde adanada bir adam yangın tüpünü alıp kafasına geçirmiş görevlilerin birinin bunu duydugumda hiç şaşırmadım nerdeyse arabada sigara içmişsin diyip geçirmeyecekler....

off muayene olayını düşününce ter basıyor beni. 1 seneden fazla var ama konusu açılınca stres basıyor. ne gibi sorunlar çıkarırlar acaba

hayırlı olsun ogün sana da :)

geçmiş olsun o zaman..

kısa farların ayarsızlığı kusur olarak gösterilmeyecekti hani saçma bi şekilde..
incelemeleri iyi ya benim de başıma gelcek 2 sene sonra arabanın ömrü olursa kısmetse..

Kurtulmuşsun neyseki ogün...Bence bu muayne olayları ilçeden ilçeye hatta ilden ile bile değişiyo..her yer aynı değil...

Geçmiş olsun ogün artık mevlüt şekeri dagıtırsın...:D

bence buyuk ıllerde daha cok ınce eleyıp sık dokuyolar.kucuk herkezın bırbırını tanıdıgı yerlerde daha rahattır sanırım.

Türkiyede olan Her yenilik gibi muayene işine de güzel başlamıştı her şey ama zamanla suyu çıkıyor bununda . uygulamalarda farklılık oldugu dogru ılden ıle degıl aynı ılde ıkı ıstasyonda bıle farklılık olabılıyor.yınede geçmış olsun :)

Geçmiş olsun büyük dert valla, şimdi gene iyi ilk zamanlar burunlarından kıl aldırmıyolardı. Ben uzun far ayarından iki kere kaldım, çıldırmıştım mayıs ayında.

Geri
Üst Alt