Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

muayeneden geçtim oleyyy

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
arkadaşlar hepimizde olan muayene sıkıntısı artık bıraz daha hafıflemış durumda mesela lpg de sorun cıkmadı ama mutlaka camda lpg stikerı ıstıyolar buda kusura gıryor camlarda fılm vardı hafıf kusur yazdılar farlarda bugu vardı birşey demedıler daha once yollamıslardı benı gerıye ve bır kac arkadasımıda. kısaca 2 sene daha vizemiz var :)

Abicim hayırlı olsun benim önceki arabamdada lpg wardı orda göstermelik takmıstım ondan sonra sökmüştüm :D:D

geçmiş olsun..evet tüv eskisi kadar kasmıyor artık..bence bu uygulama 90 yılların muayenesine nazaran çok daha güzel..sonuçta arabalarımız bizlerin ve sevdiklerimizin canını taşıyor..muayene hatrınada olsa araçlar küçük bir bakımdan geçiyor artık..

bazıları böyle düşünmüyor ama..bu baheneyle geçenlerde izlediğim ve gülmekten yarıldığım bir videoyu sizinle paylaşayım :) dayıya tak etmiş :)

geçmiş olsun 2 sene rahatsınız şimdi :D

geçmiş olsun..evet tüv eskisi kadar kasmıyor artık..bence bu uygulama 90 yılların muayenesine nazaran çok daha güzel..sonuçta arabalarımız bizlerin ve sevdiklerimizin canını taşıyor..muayene hatrınada olsa araçlar küçük bir bakımdan geçiyor artık..

bazıları böyle düşünmüyor ama..bu baheneyle geçenlerde izlediğim ve gülmekten yarıldığım bir videoyu sizinle paylaşayım :) dayıya tak etmiş :)

bu videodaki adamın devlet tiyatro sanatçısı olduğu söylenmişti bir tv programında :D

bende öyle düşünüyorum :)..sonuçta bu videoyu tüv reklam olarak kullanıyor.. ama adam rolünün hakkını vermiş :)

video harbiden iyiymiş bende koptum gulmekten ama kolpa olduguda belli.
darısı yeni muayene olucak arkadaşlarımızın başına hadi hayırlısı :)

Hayırlı olsun 2 sene rahatsın artık ;))

Bu arada videodaki abimiz yörük galiba şimdi yerine hindi ;D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt