Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

muayene + sızdırmazlık

Konu, 'Araç Muayene & Motorlu Taşıtlar (MTV)' kısmında cutter tarafından paylaşıldı.

1. cutter

cutter FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

65
    3
    8
    merhaba arkadaşlar arabamı yeni aldım ve muayenesi geldi arabam da tüp var ama işli değil ne yaptırmam gerekiyor sırasıyla bilgilendirirseniz sevinrim?

1-lpg proje-garanti belgesi-fatura alınıp mmo sızdırmazlık raporu alınacak
    2-defterdarlıktan borcu yok kağıdı
    3-Ek-1 doldurulacak
    4-muayene girilecek

bunlar mı yapılması gerekenler?Muayenede en çok neye dikkat ediyorlar?

2. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Önce sızdırmazlığa gideceksin. Sıradayken zaten Ek-1 için küçük bir çocuk kapını açacak. 10TL isteyecek. Pazarlıkla 5TL verirsin. Sonra kendini yüksek makina mühendisi sanan teknikerler sana köpek gibi davranacak. Projeni vs. onaylayacak. Sonra bu belgelerle muayeneye gideceksin. Kasada para alırken çok sevecen davranacaklar. Sonra aracını muayeneye alan görevli yine sana köpek gibi davranacak. Geçip geçmediğini söylemeyecek bile. Senden habersiz plakana sticker yapıştırdıysa yaşadın =)

Bunu beğendi. kamikaze bunu beğendi.
  3. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Bir de hepsinden sonra emniyete gidip işleteceksin ruhsata.

4. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    Tankın tipi nedir acaba?..

5. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    aynı konu LPG DÖNÜŞÜM sitemleri bölümünde var burayı okuyun önce

6. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    yarın bu işleri bende yapacam yazdıgınız sırayla ama borcu yok kagıdı almadım almaya gerek yok die biliyorum cünkü adamlar bakıyor zaten tuv de borcu görünüyor varsa

7. scgnbsl

scgnbsl SCW Üyesi

1.140
    423
    83
    geçen hafta bende yaptırdım.ilk montajdı.bu ek-1 olayı ile karşılaşmadım hiç.yada benim haberim yok :)

8. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113

Valla sizin TÜV cüler öyle davranıyorsa çekin levyeyi abi, 3 kuruşluk adamlar altı üstü... Kayseri' de İncesu'da öyle davrandıklarına hiç şahit olmadım... Bu sene 2. gidişimdi dün...

Sayfayı Paylaş