Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Muayene önerileriniz neler??

az önce ödedim cezaları 1044 tl yaptı toplamda hesaba katmadıgım 2 ceza daha cıktı dahada 99 tl var kalan ama o ekrana baktıgımda sadece 99tl yi görmek insanı mutlu ediyor:)

Hadı hayırlı olsun abıcım gıtmeden once fren hortumları lambalar vs hepsıne baktır eger yan sınyalın fara baglıysa ıptal ettır kornan standartsa sorun yoq ama degılse degıstır el frenı ayarı fılan tam olsun cunku hepsıne bakıyolar

yok kardeş mekanikte herşey orjinal orada sıkıntı yok filmleri söker xenonları ayarlar giderim

ben filmleri sökmiyicem, sislerde xenon var onları da sokmiyicem , kornam da orjinal değil. nolcaksa olsun..

yaklaşık 3 hafta önce muayneye filmli araba ile muayneye gittim (Silivri-Kaavaklı).ruhsatımdada yer olması lazımdı çünkü 2. muayeneye giriyodum 2005 ten beri.
benimde farkımda olmadıgım şekilde 3.stop lambasının ledinde temassızlıktan yanmıyormuş bide ruhsattaki araç seri no ile ruhsattaki seri no tutumuyormuş gerçekten de öyleydi ruhsatı nasıl düzenlemişlerse dolayısıyla fren lambası agır kusurlu,motor şase no tutmamasından agır kusur ve cam filmide hafif kusurlu olarak geçemedim.
Bana denen EK-1 doldurcagımdan bir dahaki gelişim için bunun trafik e ibraz etmem gerekcek ve trafikte evragı götürmeye gittigiimde film gördüklerinde,muayaneden hafif kusurlu olarak film söktürmeden geçsemde,tekrar muayeneye sevketceklerdi.muayne ücreti vs. tekrar masraf,zaman kaybı olacaktı direk söktürmek zorunda kaldım.Bence araçta hiç bir eksik yoksa Ek-1 doldurulmamışsa hafif kusurlu olarak geçer.

yaklaşık 3 hafta önce muayneye filmli araba ile muayneye gittim (Silivri-Kaavaklı).ruhsatımdada yer olması lazımdı çünkü 2. muayeneye giriyodum 2005 ten beri.
benimde farkımda olmadıgım şekilde 3.stop lambasının ledinde temassızlıktan yanmıyormuş bide ruhsattaki araç seri no ile ruhsattaki seri no tutumuyormuş gerçekten de öyleydi ruhsatı nasıl düzenlemişlerse dolayısıyla fren lambası agır kusurlu,motor şase no tutmamasından agır kusur ve cam filmide hafif kusurlu olarak geçemedim.
Bana denen EK-1 doldurcagımdan bir dahaki gelişim için bunun trafik e ibraz etmem gerekcek ve trafikte evragı götürmeye gittigiimde film gördüklerinde,muayaneden hafif kusurlu olarak film söktürmeden geçsemde,tekrar muayeneye sevketceklerdi.muayne ücreti vs. tekrar masraf,zaman kaybı olacaktı direk söktürmek zorunda kaldım.Bence araçta hiç bir eksik yoksa Ek-1 doldurulmamışsa hafif kusurlu olarak geçer.

timurcum geçen hafta seni aradım aradığınız numara kullanılmamaktadır dedi. numaran mı değişti senin?

bu cezalar ne böyle görkem maşallah sen trafiğe bagışta mı bulunuyorsun :rolleyes:

ben filmleri sökmiyicem, sislerde xenon var onları da sokmiyicem , kornam da orjinal değil. nolcaksa olsun..

orjınal yap kornayı dırek bırakıyolar degıstırde gel dıyolar fılmler ve xenonlara bısey demıyolar yanlız fılm 2 ve ustune laf edıyolar galıba ama xenonda hıc bır sıkıntı yoq

görkem cezalar için üzüldüm..kötü olmuş...muayeneye mersindemi gidecen yoksa anteptemi...bende bu hafta içi gidecem..denk gelirse haberleşip birlikte gidelim..benim galiba 5 eylülde bitiyor muayene..

orjınal yap kornayı dırek bırakıyolar degıstırde gel dıyolar fılmler ve xenonlara bısey demıyolar yanlız fılm 2 ve ustune laf edıyolar galıba ama xenonda hıc bır sıkıntı yoq

sanırım değil camlarınızın filmlerini sökturun diyip direk yolluyorlar.

Geri
Üst Alt