Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mtv

ultraslanonur

Kayıtlı Üye
mrb arkdaslar ben aracı alanı 1 ay oldu ancak mtv sorgulama sıtesıne gırdıgımde bılgıler yanlıs yazıyor ve ınt den ocak vergısını yatıramıyorm tescıl tarıhını aldgımdan bu yana butun gunlerı denedım cıkmadı yardımlarınızı beklıyorm.

mrb arkdaslar ben aracı alanı 1 ay oldu ancak mtv sorgulama sıtesıne gırdıgımde bılgıler yanlıs yazıyor ve ınt den ocak vergısını yatıramıyorm tescıl tarıhını aldgımdan bu yana butun gunlerı denedım cıkmadı yardımlarınızı beklıyorm.

348 ilk taksidi internette böyle dio!

ilk tescil tarihini denedin mi ? aslında saçma olur ama denemekte fayda var olmazsa vergi dairesin, ziyaret etmekte fayda var

evet arkadaşım Görkem arkadaşım doğru söylüyor bende araçımı kasım ayında almıştım. mtv ödemesini internetten yapayım dedim plaka kayıtlı değil diye birşey yazdı ben aracımı alturdan almıştım aradım hemen ertesi gün düzelti vergi dairesine kaydı geç geçiyormuş araçların.

yok ben aldıktan sonrakı 20 gunu de denedım bırsey cıkmadı sınır bozucu bı durum son care vergı daıresını aradım ruhsatı fax ıle gondercem yarn

Geri
Üst Alt