Mtv | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Mtv

ultraslanonur

Kayıtlı Üye
mrb arkdaslar ben aracı alanı 1 ay oldu ancak mtv sorgulama sıtesıne gırdıgımde bılgıler yanlıs yazıyor ve ınt den ocak vergısını yatıramıyorm tescıl tarıhını aldgımdan bu yana butun gunlerı denedım cıkmadı yardımlarınızı beklıyorm.

rüzgar

Kayıtlı Üye
mrb arkdaslar ben aracı alanı 1 ay oldu ancak mtv sorgulama sıtesıne gırdıgımde bılgıler yanlıs yazıyor ve ınt den ocak vergısını yatıramıyorm tescıl tarıhını aldgımdan bu yana butun gunlerı denedım cıkmadı yardımlarınızı beklıyorm.
348 ilk taksidi internette böyle dio!

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
ilk tescil tarihini denedin mi ? aslında saçma olur ama denemekte fayda var olmazsa vergi dairesin, ziyaret etmekte fayda var

taner1905

Kayıtlı Üye
evet arkadaşım Görkem arkadaşım doğru söylüyor bende araçımı kasım ayında almıştım. mtv ödemesini internetten yapayım dedim plaka kayıtlı değil diye birşey yazdı ben aracımı alturdan almıştım aradım hemen ertesi gün düzelti vergi dairesine kaydı geç geçiyormuş araçların.

ultraslanonur

Kayıtlı Üye
yok ben aldıktan sonrakı 20 gunu de denedım bırsey cıkmadı sınır bozucu bı durum son care vergı daıresını aradım ruhsatı fax ıle gondercem yarn