Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

MTV vergi??

SİMON

Kayıtlı Üye
aracımı 13.08.2008 de aldım.. ama ruhsatta 2008 model yazıyor.... sımdı 3 yılda bır vergıler dusuyorya benım aracımın vergısı 13.08.2011 demı dusecek? yoksa 2011 ocak ayındamı dusecek???? sonucta ruhsatta 2008 yazıyor yanı su mantıkla bakarsak 2011 - 2008 = 3 yapar....

DOĞRU CEVABINI www.gib.gov.tr adresinde MTV SORGULAMA var oraya bakarak çözeblirsin düşündüğün gibide olabilir olmayadabilir artık şansına:)

bende geçende açtım aynı konuyu çoğunluk indirim dilimindesin dedi 2008 model için

ama senin araba 8. ayın 13. aldıysan nasıl 2008 onu anlamadım

ya ardakaşlar aynı sorun bende de var
benimkide 2008 kasım çıkışlı ruhsatta 2009 yazıyo ama aldığım arkadaş saolsun bütün vergi dekontlarını saklamıştı
2008 vergiside ödenmiş bu aracın şimdi benim araç hala 1-3 yaş arası mı sayılacak?

vergı sıtesıde arastırdım ıstedıgım bılgıye ulasmadım

Araçlarların türkiyeye ne zaman girdiği önemli değildi. 2008 yılında üretilen araba 2010 yılında işlem görürse yine 2008 modeldir. Uygunluğuna teknik belgesine göredir Türkiyeye giriş tarihine göre değil.

ya ardakaşlar aynı sorun bende de var
benimkide 2008 kasım çıkışlı ruhsatta 2009 yazıyo ama aldığım arkadaş saolsun bütün vergi dekontlarını saklamıştı
2008 vergiside ödenmiş bu aracın şimdi benim araç hala 1-3 yaş arası mı sayılacak?
ewt 1-3 yaş benim arabayla aynı bende 2008 kasım ayında aldım, 2009 model arabam.

Araçlarların türkiyeye ne zaman girdiği önemli değildi. 2008 yılında üretilen araba 2010 yılında işlem görürse yine 2008 modeldir. Uygunluğuna teknik belgesine göredir Türkiyeye giriş tarihine göre değil.

ozaman benım arac 1-3 yas grubundan cıkacakmı oxak ayında

Geri
Üst Alt