Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

MSN sorunu..

Floydian

Kayıtlı Üye
Msn'im bi kopup bi bağlanıyor kendiliğinden..

Virüs şüphesiyle sırayla CCleaner, malware byte's anti-malware, McAfee anti virüsü güncelleyip tarattım birşey bulamadı acayip sinir bozucu bir durum bilgisi olan varmı acaba?..

Bende de var son zamanlarda aynı problem. Arada bi yapıyo. Kopup bağlanıyo kendiliğinden. Dağıtıcı falan kullanıyo musun evde?

şüphen kesin MSN'dense, silip tekrar kur..düzelmezse tekrar sil eski sürümlerinden birini yükle..bu tarz şeylerin güncel versiyonları sinir bozmaktan başka bi işe yaramıyo..

Normal internet 1 derece havadaki turbo araba gibi çalışıyor no problem gayet iyi. Msn sürekli öyle bugün yapmaya başladı.

Ayberk bağlandıktan hemen sonra kopuyor benimki ve 1 dakka içinde herhalde 5-6 tekrarlıyor senaryoyu. Seninkidemi böyle?

Msn'im bi kopup bi bağlanıyor kendiliğinden..

Virüs şüphesiyle sırayla CCleaner, malware byte's anti-malware, McAfee anti virüsü güncelleyip tarattım birşey bulamadı acayip sinir bozucu bir durum bilgisi olan varmı acaba?..

ben biliyorum seninkinin sebebini ama ozan ve erhan bu konuya yazmadan açıklamıcam alp :)

yiğitin dediği gibii eski sürümünü yüklemeyi dene alp.bendede aynı sorun vardı şimdi daha eski bir sürümünü kullanıyorum

oo msn kullanmayalı baya zaman oldu be yaww..alp mac al..msn diye bir sorun kalmıyor takmıyorsun kafaya bi tane sürüm var o kadar...
msn virüs temizleyici var bende ama nerde...
eğer virüs varsa combo fix dene..o da çöxmedi..msn virüz temizleyici tabi sorun msn ise ..baka bakalım gizli dosyaları görebiliyor musun

Yetkili servise götür kardeşim....:eek:key:
Bence sorun internetten kaynaklı...

Sorun gider yaptığımda (Bunu bi 30 kez yaptım) şu yazıyor:

Hizmetle bağlantı kurulamadı. Bunun nedeni yanlış proxy veya güvenlik duvarı ayarlarınız olabilir. Bu ayarları gözden geçirin.

Geri
Üst Alt