Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motul motor temizleyici ??

SİMON

Kayıtlı Üye
Urunun adini unuttum ama kutu kola buyuklugunde aracin yagini degistirmeden once yagin ustune ilave edilir ve arac 15 dakka calistiriliyor ama rolantide kalacak sonrada aracin yagi bosaltiliyor.. Boyle bir urun kullanan varmi ben motul markasini gordum ama adini tam hatirlamiyorum

Urunun avantaji motorun icindeki tum kurum ve pislikler yagla beraber dokuluyomus

Tek dezavantaji varmis 2.0 stylance leonda kullanilmis ara 150000 km nin izerindeymis aractan o kadar cok pislik cikmiski yeni takilan yag filtresi bile tikanmis sonra aracin karteri sokulup anormal derecede pislikler karterle bereber temizlenmis...

Kullanan varmi yada baska bir dezavantaji varmidir??

bence boyle bir ürünü sağlıklı bır servise sormadan kullanmayın buna benzer ürünleri kullanıp sıkıntı yaşayan pek çok kullanıcı yorumu okudum. heleki tfsi bir motorda yapılacaksa uzaman ellerde yapılması doğru olur kanaatindeyim

Bunun cevabini veremeyeck cok servis elemani var ama scw de kullanan cikacakcakmi bakalim

Bu arada o bahsettigim arac sahibi aracin gidisinde fark oldugunu soyledi

ben aynı ürünün würth olanını kullanıyorum çok memnunum şemun bana bi sıkıntı çıkarmadı nerdeyse her bakımda kullanıyorum bence az km li araçta kullanılmaya başlarsa sıkıntı çıkmaz birde şu var öyle bi sıkıntı yaşamamak için kullanılmazsa oda akıllıca değil bence demekki işlev gören bir madde ki sıfır filtreyi bile tıkamış....:eek:key:

Ab sifir filreyi tukamis karterde sokulup temizlenmis 150000 km deki aracin ici de ne olmussa:) bakalim yagi daha bi ay once degistirdim 7-8 ay sonra belki denerim

Ab sifir filreyi tukamis karterde sokulup temizlenmis 150000 km deki aracin ici de ne olmussa:) bakalim yagi daha bi ay once degistirdim 7-8 ay sonra belki denerim

bu maddeyi yağı değişirken kullan sonra bi filtre taktır biraz bin sonra filtreyi gene yenile için rahat olsun... castrol yağları bu pisliği genelde yapıyo diye biliyorum çok tortu bırakıyo ben mobil kullanıyorum ama gene de würth atıp eski yağı dökmeden bu uygulamayı yaptırıyorum daha temiz olduğuna inanıyorum....

Motorsilk'i kullanmıştım ben abi, 1.2 80hp Corsa'da çekiş rahatlamıştı. Bi yokuşu araç 2.viteste çıkamıyordu, onu kullanıp bi 3k km yaptıktan sonra çıkmaya başladı, easytronic'in iğrenç vites geçişleri biraz olsun düzelmişti ama yine de iğrençti :D Tavsiye ederim. Hepsiburada'dan filan alırsan orjinal gelir, piyasada sahteleri çok ve motoru eline almana neden olabilir :) Motorsilk harici işe yarayan bilmiyorum ben, 150bin km de ömrü var motorsilkin diğerleri gibi yağ değişiminden etkilenmez metale konar nano parçacıklar ;)

emırde kullanmıstı semun,wurth flan olabılır sımdı yalan olmasın markası,aynen senın anlatımındakı gıbı yaptık.dogrusu emır karterı flan temızlettıgı ıcın tertemız cıkmıstı karterın ıcı :)

Murat markalar arasi buyuk fark olacagini sanmiyorum ama bakalim artik bi ara sanayiye ugrarsam deneyebilirim

Can eger bunu kullanirsam karteride sokup temizlemek en garanti islem olur karterin alti 10 dakkada sokuluyor

Geri
Üst Alt