Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motul motor temizleyici ??

Bu urunun bor katki maddeleriyle bi ilgisi yok degilmi?? Sadece moymtor ici temizlensi istiyorum

Murat markalar arasi buyuk fark olacagini sanmiyorum ama bakalim artik bi ara sanayiye ugrarsam deneyebilirim

Can eger bunu kullanirsam karteride sokup temizlemek en garanti islem olur karterin alti 10 dakkada sokuluyor

Aracının kilometresi düşük şemun ben bi sıkıntı ollacağını düşünmüyorum karter in sökülmesi elbette kolay onuda yaptırabilirsin ben motul kullanmadım ama iyi bir marka olduğunu biliyoruz ben würth kullandım çok memnunum...

güzel bişeye benziyor doğuş otoda yaparlar mı böyle karter temizliği ve bu olayı ? 2bin km sonra servisim var

güzel bişeye benziyor doğuş otoda yaparlar mı böyle karter temizliği ve bu olayı ? 2bin km sonra servisim var

ıstersen yaparlar kendılerı normalde sokmeyebılırler aklıllarına gelmez ayrıtılı ısler:)

acaba bu motorsilk düşük km li araçlardada kulanılırmı ben çok merak ediyorum bu bor katkıları falan hem yağ hem yakıt katkıları bunların doğru dürüst kullanan yok bi fikir alamıyoruz o yüzden bende bu yağ katkılarından kullanmayı çok istiyorum ama uzman yorumu yada servis tavsiyesi lazım bence

bundan sonra yaparlar benim bir musterim bu urunun alman mali olanini ithal ediyorlr ve dogus otoyla anlastilar urun kaliteli ben musterimden alip kulaniyodum tavsiye ederim isminide ogrenip baylasirim sizinle

Şemun Abi, markalar arası pek fark olmaz fakat senin dediğin ürün yağ katkısıdır ve her yağ değişiminde eklemen gerekir. Benim dediğim ürün ise, motor katkısı olarak geçiyor ve motorun aşınmasıyla oluşan delikleri kapatıyor nano parçacıklar bilye şeklinde ve pistonla motor bloğu arasına giriyor bilye görevini yapıyor. Ve yağ değişiminden etkilenmiyor. %8 CO2 salınımını düşürüyor ve yakıt tüketimini etkiliyor. 150k km boyunca etkisi devam ediyor ;) Ona bir bak derim kullandıklarım arasında en iyisi oydu

Sagol murat ama gordugum icin tam bilgi alinca yazarim ama dedigin gbi her bakimda kullanilmamasi bi zarar olusturmuyor diye biliyorum sadece motordaki olusan kurim ve pislikleri temizliuor ama dedigib motorsilk ide incelicem aklimda

semun gonul rahatligiyla kullanabilirsin bu urunu. aynen yagi degistirmeden ekliyorsun ve 15 dakika rolantide calistiriyorsun araci.
alp'in gtinda kullanmistik 4-5 ay once.

Geri
Üst Alt