Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Motorun üstündeki parça

Konu, 'Arıyorum' kısmında eneSene tarafından paylaşıldı.

1. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    Resimde de görebileceğiniz üzere buradaki parçayı arıyorum. Serviste sordum sadece orası satılmıyormuş komple blok değişiyormuş. Bizim buralarda çıkmacılarda yok. Denk gelen olur ise yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ediyorum.

Uploaded with ImageShack.us

2. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    abi bendede yok..neden sökülmüş anlamadım..hadi kapak vazifesi felan görse de takarken felan tırnakları kırılsa diyecem ama çözemedim ben bu iş

3. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    Kaputu her açışımda direk orası gözüme batıyor. Dediğin gibi kapak görevi görsede açarken takarken kırılsa anlarım.

4. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Ali abininkinide görmüştüm sanırım orda seat logosu var ama neden söküldü :(

5. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
  6. oguz

oguz SCW Üyesi

330
    39
    28
    2006 ve sonrasında bu kapak yok diye biliyorum. Bende de yok. Orjinaline 420 lira felan istiyolar bildiğim kadarıyla.
    Ama olmaması normal fabrika çıkışından yok çünkü :) Olan da söken vardı sanırım forumda motor hava alsın diye

Hmm siz sanırım kapağın üzerindeki amblemden bahsediyormuşsunuz.
    Benim mesaj biraz anlamsız kaçtı o halde :)

7. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Bu kapak yarın öbürgün ses çıkaracak..Bende var zamanla sanırım arası açılmış..Motor çalışırken ses çıkartıyor..Elimle bastırıyorum ses kesiliyor..Çift taraflı bantla içten yapıştırdım...

8. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    plexi yi ayarladım, bir sürü logonunda çıktısını aldım. Yarın kısmet olursa uygulamasını yapıp resimlerini eklerim.

Sayfayı Paylaş