Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motorun arka kısmının açık olması

bond0967

Kayıtlı Üye
Motorun arka alt kısmında bi açık var ve egzoz borusu geçiyor ordan.Tam o noktadan kediler motora girebiliyor her gün kontrol etmekten bıktım bu sorunu yaşayan ve çözüm bulan bi arkadaş yardımcı olursa çok mutlu olurum.Bulunduğum yerde çok fazla kedi var :S

:D kardeşim ne yaparsan yap genede girer alt karteri kapatıyosun bu seferde hayvancagaz cıkacaksada cıkamıyor kendiliginden , cıkaracam diye kendini çırmalatma bence :D ama bu kedi köpek tarzı hayvanların sipreyleri var onlardan al sık baya etkli bişey kokusu yok onlar alıyo sadece kokuyada gelmiyor artık havalar soguduki nerde sıcak motor bulsa girer garipler:eek:key:

Abi Böyle yol geçen hanı gibi hissettiriyor bana neden açık bırakma gereyi duymuşlar onu anlamadım.Sprey olayını araştırabilirim ama oda kalıcı bi çözüm olmaz heralde. Kktc de seat servisi yokki gidip sorayım bi çözümü var mı diye Vw servisi var onlarında hiç anlıyacaklarını sanmıyorum.

Baharat onlara meze olur diye düşünüyorum sonuç olark çöplerde baharatlı yiyecekleri yemiyorlarmı :)

dedigim gibi alt karteri bagalit veya celik le kapatabilirler ama ordaysan bi arastır tam kapatılabilecek bi sekil varmı bilemiyorum kafası girdimi gövdede giriyor kurban oldugum nası yaratmışş :) sipreyde etkili 3 ay felan kalıcı bi kokusu var

Kedileri burnu çok keskindir o yüzden baharat dökün en az 2 hafta gelmezler zaten motor olduğu için rüzgar pek gelmez oraya

Teşekkürler bilgi için. Burda bildiğim kadarıyla pek maharetli ustalar yok birde ses yaparmı diye düşündürüyüor beni.Pinpirikli bi insanım böyle şeylerde hep bana denk geliyor. Yeni Leonda o kısmı kapatmışlar diye duydum ona mı geçsem acaba :eek:

Geri
Üst Alt