Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motorun arka kısmının açık olması

yenilerini yakından inceleme fırsatı bi bulabilsemm ahh:rolleyes: hayırlı olsun diyelim şimdidenn:)

Saolasın abi ömrümüz olursa belki 2-3 sene sonra olabilir :D

Abi Böyle yol geçen hanı gibi hissettiriyor bana neden açık bırakma gereyi duymuşlar onu anlamadım.Sprey olayını araştırabilirim ama oda kalıcı bi çözüm olmaz heralde. Kktc de seat servisi yokki gidip sorayım bi çözümü var mı diye Vw servisi var onlarında hiç anlıyacaklarını sanmıyorum.

Allah Muhafaza Kaza Anında Motor Ayaklarının Altına Degilde Yere Düşsün Diye:eek:key:

Karter i demiyorum hani şu motorun arka alt kımsına baktığın zaman zemini gösteren kare yer varya bayağı geniş yapılmış egzoz borusuda ordan geçiyor orayı diyorum. Orasının öyle olmasının amacı o mu ?

Baharat olarak kara biberimi diyosun ve tam olarak nerelere dökebilirim.Denedinmi sen daha önce?
Kara biber çok etkilidir
Kedinin girebilceği heryere dökün sorun olmaz
Benim arabanın kaputta yatıyolardı önceden 2-3 haftada bir karabiber döktüm bi daha kedi filan kalmadı :)

Çok teşekkür ettim kardeşim deniyecem bu olayı.

Geri
Üst Alt