Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motorun üstündeki parça

abi bendede yok..neden sökülmüş anlamadım..hadi kapak vazifesi felan görse de takarken felan tırnakları kırılsa diyecem ama çözemedim ben bu iş

Kaputu her açışımda direk orası gözüme batıyor. Dediğin gibi kapak görevi görsede açarken takarken kırılsa anlarım.

Ali abininkinide görmüştüm sanırım orda seat logosu var ama neden söküldü :(

2006 ve sonrasında bu kapak yok diye biliyorum. Bende de yok. Orjinaline 420 lira felan istiyolar bildiğim kadarıyla.
Ama olmaması normal fabrika çıkışından yok çünkü :) Olan da söken vardı sanırım forumda motor hava alsın diye

Hmm siz sanırım kapağın üzerindeki amblemden bahsediyormuşsunuz.
Benim mesaj biraz anlamsız kaçtı o halde :)

Bu kapak yarın öbürgün ses çıkaracak..Bende var zamanla sanırım arası açılmış..Motor çalışırken ses çıkartıyor..Elimle bastırıyorum ses kesiliyor..Çift taraflı bantla içten yapıştırdım...

plexi yi ayarladım, bir sürü logonunda çıktısını aldım. Yarın kısmet olursa uygulamasını yapıp resimlerini eklerim.

Geri
Üst Alt