Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

motorlu taşıtlar vergisini aldığım firmamı ödemeliydi?acil yardım!!!

aracın alındığı yarı yılda vergisi ödenmeden plakası çıkamaz zaten..
Nisan'da teslim alınmış arabanın ilk yarı vergisi ödenmemişse hakkınızı arayın..zor bi ihtimal de olsa belki sistemde bi sıkıntı olmuştur..

o ödenmiştir ama sistemden düşmemiştir gidip aldıgın bayiden bir makbuz iste o makbuzu maliyeye ver borç düşer yada kendileri halletsin bende aldıgım sene böyle oldu 2007-2 yi ödemişlerdi ama borc duruyordu makbuzu alıp maliyeye verdim. ayrıca ödenmese plaka cıkmaz

aldığım firmayla görüştüğümde sizin ödememniz gerekiyor biz ödemiyoruz dedi!onun için karışmış bir belge ya da ihmallik yok üstlerinden atıyorlar..aldığım gün belli idi ne mal oldukları!vitrinde istediğim renk motor var diyorki bunun kredisi onaylandı bekliyor!3 gün bekledi motor yine gittim dedim duruyor daha gelmedi alacak kişi ee dedim arayın bakalım belki vazgeçmiştir 1 günde aramalarını bekledim..artık tak etti yanımda ararmısınız dedim aradılar adam düşünme aşamasındaymış renkte önemli değil dedi..motorun rengi siyah bu motorlardada en çok tercih edilen siyah diye satmıyor vitrinde kalmasını istiyor..zorla yok kırmızı verelim yok gri olsun..bıktırmışlardı!ama işte sebep yine manisa ilinde tek servis ve satıcı olmaları kendilerini bişi sanıyorlar..ayrıca şölede bir durum var esnaf diye tabir edilen kişilere galericilere motorları liste fiyatı 3.762 iken 3.600 e veriyorlar biz dışarıdan direk kullanıcı olarak gitttiğimizde fiyat 3.750 tl bu nasıl iş onuda çözemedim!yalnızca tek bildiğim manisa ordu a.ş honda servisi beş para etmez bir şirket!!

Geri
Üst Alt