Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motordan hava filtresine giden hortum

Demekki kelepçe varmış zamanında titreşimden dolayı düşmüş olabilir o yüzdende çıkmıştır yerinden. Külbütör kapağının altındaki sıcak havanın soğuk havayla devirdaimini sağlayan bir hortum olabilir tahminimce yağlanmasıda bu yüzdendir eğer öyleyse.

Bugün çıktığını fark ettim yerine taktim biraz yağ atmış sanırım kelepçe falan yok emiş yapıyor sanırım tam bilgim yok ne işe yarar neden dışarı attı bilgilendirecek varsa sevinirim Ekli dosyayı görüntüle 19114Ekli dosyayı görüntüle 19115

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

@MARAZ37 abim net yanıt verir motor da olan buharı tahliye işine yarıyordu sanırım

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Bugün çıktığını fark ettim yerine taktim biraz yağ atmış sanırım kelepçe falan yok emiş yapıyor sanırım tam bilgim yok ne işe yarar neden dışarı attı bilgilendirecek varsa sevinirim Ekli dosyayı görüntüle 19114Ekli dosyayı görüntüle 19115

O hortum karter havalandırma borusu... Yerinden çıkması söz konusu değil yerinden kesinlikle çıkmaz. Kelepçesi yoktur.. basınç yoktur..
Bakım esnasında filtre sökülünce takilmayi unutulmuş....

O hortum karter havalandırma borusu... Yerinden çıkması söz konusu değil yerinden kesinlikle çıkmaz. Kelepçesi yoktur.. basınç yoktur..
Bakım esnasında filtre sökülünce takilmayi unutulmuş....

Yok eminim takiliydi tekrar taktım yerine takipteyim yağ da gelmiş biraz motordaki delikten normalde hava filtresi den emiş yapması lazım bu dışa uflemis hava filtresinde cekvalfe giriyor

Geri
Üst Alt