Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motordan gelen ses

bi de işçilik oh maşeAllah ..öpüldüm gene

teşekkürler bugün uğradım biraz sohbet ettik 2 gün dinleyeyim geleyim dedim..perşembe uğrayaktım yarın bile uğrarım.bendeki arka bilya olabilir diye şüheleniyorum..giderken bazen sanki HULK HOGAN arkadan tutup bırakıyor gibi geliyor

abi arka fren cırcırları veya kampanalar sıkıyor olabilir onada muhakkak baktır allah muhafaza arabyı bile yakabilirsin balatalar sıkıyorsa tutuşur mazallah

tekerlek bilyası nerede olur..cırcır nedir..???

sesin direkt 140'da motordan gelmesi biraz tuhaf olur..
belli bi devirde olsa düşük viteslerde de gelirdi muhtemelen.. :)

bu bilye dediğiniz ak bilyesi mi? bu bende de başladı kocaeline girdikten sonra..aynen hız 130-140 olunca başlıyor..soğukla ilgili olabilir mi mesala bilye deki yağların soğuktan etkilenip işlevini yapamıyor olmasından olabilme ihtimali var mıdır?

Bendeki sorun 100 120 km arası motor sankı zorlanıyor gibi tekerleklerden gelmiyor direk motor sesi içeride sanki bu neden kaynaklıdır

Geri
Üst Alt