Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motordan gelen ses

Selamin aleykum hayirli ramazanlar aracim 1.6 tdi dusuk viteslerde kavrama esnasinda kisa sureli şıkırtilar geliyor devri alinca geciyor birkac yere gosterdim devirsiz olunca veya enjektorlerden yapabilir gibi cevaplar aldim. Daha onceden basina gelen yada bir fikri olan varmidir acaba ??

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Gaza basmadan hareket ettirmeye çalışınca oluşan bir sestir fakat biraz gaz vererek kullanırsan ses gelmez muhtemelen

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Aynen abi o esnada belki bir iki sn lik bi şıkırtı geliyor devir alinca normale donuyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhabalar,

Öncelikle bu sorun sanırım dsg olan tüm araçlarda var benimde bir konum var hatta. 1500 devrin altındayken motor zorlanıyormuş gibi bir ses geliyor ve aynı şekilde şanzumamdan da şıkırtılılar geliyor dediğiniz gibi devrini alınca bir ses duyulmuyor

Selamin aleykum hayirli ramazanlar aracim 1.6 tdi dusuk viteslerde kavrama esnasinda kisa sureli şıkırtilar geliyor devri alinca geciyor birkac yere gosterdim devirsiz olunca veya enjektorlerden yapabilir gibi cevaplar aldim. Daha onceden basina gelen yada bir fikri olan varmidir acaba ??

Enjektör sakirtisi yapıyordur aracınız enjektörler revizyon yapılması lazim

Aynisi bendede var servise gostermek lazim demekki

Geri
Üst Alt