Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

motorda titreme ??? yardım

efsane_soldier

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba ya bu leonlarda sık oluyormuş herhalde mesela ışıklarda falan durunda motor titriyor atıyor sanki rahatsız edici çok nasıl giderilir ne yapmak lazım nedendir. başından geçenler falan varmı kullananlar yardım lütfen... :)

1.6 102 hp motor tabiki de :)

bu titreme 8vleonlarda kronik kış geldiya üşütmüştür:D şaka bir tarafa yağ değişiminde bor power yağ katkısı koyarsanız biraz düzelme oluyor

Bir sorun yok. Leon 1.6 ların kroniktir silkeleme yapması :)

araç hareket halinde değilse sıkıntı yaratacak bir durum yok normal:) ama eğer bu titreme kalkışlarda biraz daha artıyorsa durum biraz daha vahim

Bu titreme giderilemez tamamen motor yazılımı ile alakalıdır maalesef Hüseyin.

rolantide ''leonlarda'' gayet normal..

Bende de oluyor aynı durum araç seyir halinde değilken , çok itici ve rahatsız edici :( servise gösterdim anormallik olmadığını söylediler ....

maalesef aynı problem bende de var gerçi 110.000 km'de benimki ama olsun :)Ciğerleri hala tertemiz düzenli olarak doktora da götürürüm arada canımı sıksa da seat aşkı bambaşkadır :)

Geri
Üst Alt