Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motora snow foam uygulamak :D

Böyle bir sprayin fiyatı ne kadar Murat?

bazı yıkamacılarda yapıyorlar ama yüksek fiyatlar alıyorlar diye biliyorum.daha doğrusu motor temizleme bazı yerlerde bu köpükle yapılıyor galiba

İşte böyle bir spray olursa kendimiz yıkarken çok büyük kolaylık olur ama ne kadardır falan onu öğrenmek gerek...

Gerçi bu özel bir maddeye benziyo ama motor yıkama olayını pek önermiyolar ya. Hele ki prof yerlerin dışında kesinlikle yapılmasını tavsiye etmiyolar. Yıkamadan sonra arabası çalışmayanlar filan oluymuş, elektrik aksamın içine su girdiği için..

O isi turkiyede onermiyorlar bi butun dunya yikiyor beyini korudunuzmu hic problem olmaz 1e60 konsantre bi urun 5 litre bidon halinde satiliyor bende var faka tbu kopugu daha sagliyaamiyorum ingiltereden aletini getirtcem o sekilde
olcak

Makineden çok daha zahmetli olacağı kesin ama, içindeki sıvı püskürtülünce sıvıyı köpüğe dönüştüren camsil kutuları var, yanlış hatırlamıyorsam clin markalı ürünün böyle bir özelliği vardı.

herhangı kopuk yapma ozellıgı olan spreyler olur ozellıkle jant temızlemede kullanılan sprayler kopuk yapar onlarda olur ozel amaclar ıcın satılanlarda var

hanı bu ıslerı yaparken vakıt derdı olmamalı :D

---------- Post added at 20:41 ---------- Previous post was at 20:40 ----------

Böyle bir sprayin fiyatı ne kadar Murat?

gormedım senın yazıyı sımdı gordum aletı ıngıltereden 50-60 pounda getırtırsın basınclı makıne lazım cok pahalıya cıkıyor bole bı kopuk ıstersen :S :( madde cbs kullanıyorum ben kı bole kopuk yapcak aletım yok benım kopugu cok az:D 50 lıraya 5 lıtre aldım zaten o gun tam anlamıyla gırdım bu ıse:D

Geri
Üst Alt