Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

motor yaptirdim

seyyahımsı

Kayıtlı Üye
Evet arkadaslar daha önce başlık açmıştım stylance 2006 modeli aracım yağ yaktığı için. Aracıma motor yapıldı ve 4000 lira masraf cikti .yaptırdim suan için skinti yok gibi.aracımı satmayı düşünüyordum açıkçası bu aracımin değerini düşürürmu.

Hayirli olsun arac degerinde cok buyk deger kaybi yasatmaz sonucta motor yeniliyosunuz arac jac km de idi acaba

Sent from my iPhone using Tapatalk

bence duruma bağlı, kaç km de motor yapıldı? Ne kadar yağ yakıyordu? bu halde ne kadar kullanıldı? müşterisi arabadan anlayan biri mi ?, motor yapılan yer ehil, servis veya faturalı garantili işçilik veriyormu? yeni parçalar sıfır seat mı, yoksa çıkma seatmı ? bu daha uzar gider, ve ticaret anında hepsini sorarlar size.. Abimin opele yaptırdık bizde. ordan kaldı bu tecrübeler. hayırlı satışlar olsun

sorulacak olan sorulara verilen cevaplar tatmin edici olursa değer kaybı yaşatmaz...

2006 stylance aracım bana pek hayırlı olmadı. Şimdide marş sorunu yaşıyorum. 3-4 defa deneyinde marş basıyor. Sebebi ne olabilir sizce

2006 stylance aracım bana pek hayırlı olmadı. Şimdide marş sorunu yaşıyorum. 3-4 defa deneyinde marş basıyor. Sebebi ne olabilir sizce
hayırlısı olsun...bujıler filtreler vs tıalıdır...motor yaparken eksik kalan bi yanı var.yaptırdıgınız ustaya danışırsanız o bilir...ateşlemiyor bujı kablolarını kontrol edin oturmamış olabilir

Gecmis olsun hocam.

Araç cihaza baglayip , ecudan hata kodu veriyor mu once ona baktirmak lazim.

Ateslemede buji bobin ve kablolarinda sorun yoksa , Marş komuru filan bitmemis ise , benzin pompasindan da yapabilir.

HTC One cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Marş sorununu bende çözemedim kaç kere marş müşürü değişti en son benzin filtre sini değiştirdim sorun düzeldi 2006 staylance idi aracım

Geri
Üst Alt