Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motor Yağıyla ilgili 4 şehir efsanesi

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
Valla bende bunu merak ediyordum Ömer :) biraz araştırdım 5w30 öneriyorlar.. Benim yağ değişimine az kaldı, birdahaki yağ değişiminde Mobil 1 esp formula 5w30 koyacağım.. Sanırım en uygunu ve en iyisi bu.. 4,5 Lt. civarı alıyor herhalde bizim motorlar..

Yağ ve katkı maddesi konusunda işin ehillerine danışalım abi :) bende yakında düşünüyorum, eğer aracın daha rahat, sessiz çalışmasını sağlayacaksa katkı maddesi de koyayım istiyorum.. bor katkısı vs..

Forumda bilen arkadaşlarımız da zaten bu yağı önermişti.. Ben motor silk aldım ama henüz koymadım daha aracıma.. Birdaha ki yağ değişiminde acaba diyorum koysam mı? Ama birde şöyle bir durum var.. Mobil 1 koyarsak eğer katkı maddesi kullanmayınız yazıyor.. Ama konuya hakim olan arkadaşlarımız sanırım daha iyi bilgilendirir bizi..

Geri
Üst Alt