Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motor Yağı Önerisi ???

ismail17

Kayıtlı Üye
Merhabalar

Daha önceden yine aynı problem için konu açmıştım diğer konuyu düzenleyemediğim için yeniden konu açmak zorunda kaldım. 1.2 tsi leonumun 60.000 bakımı için motor yağı tavsiyesi isteyecektim benim amacım yağın kalitesi, uzun ömrü değil yılda 10.000 km yapan birisiyim yılda bir kez de bazen iki kez ankara adana arası gidip geliyorum istiyorum ki aracımda en kaliteli yağ olsun diğer yağlardan bir tık bile ilerde ise fiyatına razıyım piyasada iki adet ürünü çok okur oldum biri alman malı olan LIQUI MOLY TOP TEC 4600 5W-30 biride fransız malı olan Motul 8100 X-Clean Fe 5W30 bu iki üründe üreticinin aracımın modeline uygun gördükleri ürünler YALNIZ ! liquı moly i tercih edenler uzun değişim aralığı yüzünden tercih ediyorlar 40.000 değişim ömrü gibi ? sitesinde de zaten öyle yazıyor aralarında çok bariz fiyat farkı yok ama okuduğuma göre motul daha iyi yağlama koruma yapıyor gibi işte bu konuda sizlerden yardım isteyecektim siz olsanız hangisini seçerdiniz neden açıklayacı olarak yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden çok teşekkür ederim hepinize keyifli forumlar dilerim ....

Geri
Üst Alt