Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motor yağı

Ben aracı sıfır aldım ilk 2 bin de hemen değiştirdim yağını mobil esp kullandım ve servise bile götürüyorum bu yağı istiyorum diye çok memnunum

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ilk defa duyuyorum bu markayı.Bugün arkadaşın önerdiği yağın siparişini verdim hocam teşekkür ederim ilginiz için. mobil 1 esp formula 5 30Ekli dosyayı görüntüle 18667

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Güzel tercih.Daha önce dizel aracımda kullanmıştım motor sesini yaklaşık%30 azalttı.Aracımın garantisi bitsin bende bu yağı kullanacağım.Yanlız dikkatimi çeken şey fiyatı oldu oysaki önceden castrolden bayağı hesaplı idi şimdi ise aralarında pek fiyat farkı kallamış.İyi günlerde kullanın.

Güzel tercih.Daha önce dizel aracımda kullanmıştım motor sesini yaklaşık%30 azalttı.Aracımın garantisi bitsin bende bu yağı kullanacağım.Yanlız dikkatimi çeken şey fiyatı oldu oysaki önceden castrolden bayağı hesaplı idi şimdi ise aralarında pek fiyat farkı kallamış.İyi günlerde kullanın.
teşekkürler evet fiyatı hemen hemen aynı şu anda castrol ile

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt