Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

motor yağ'ı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cezmi Abi'm yağı dışardan aldığımızda bakım sırasında yağ alınmadığı için garanti konusuda sıkıntı olmuyo muydu. ??

cezmi abi nereden temin edebiliriz ve değişim imkanımız var mı?

beykoz tarafında fakat cuma akşamı sana getirebilirim

---------- Post added at 15:05 ---------- Previous post was at 15:04 ----------

Cezmi Abi'm yağı dışardan aldığımızda bakım sırasında yağ alınmadığı için garanti konusuda sıkıntı olmuyo muydu. ??

:):)

---------- Post added at 15:06 ---------- Previous post was at 15:05 ----------

abim tskler..10w/40w koyuluyor sence dogrumu?shell magnatech koyduklarini soylediler serviste ve bi sonraki yag degisiminde mobil kullanabilirmiyim..?

ebette sorun olmaz

---------- Post added at 15:06 ---------- Previous post was at 15:06 ----------

Bu shell helix'ler nasıl acaba ? Kalitelidir diye düşünüyorum sonuçta shell bu sektöre yağ üreterek girdi :p Ben bi kere aldım bi sorun çıkmadı..
Benim aracımda Leon 2.0TDI hangi yağ uygundur ?

kesinlikle 0w-40

Teşekkürler cezmi baba bu sene olmadı inş gelecek seneye :)

cezmi abi 2ad.m1 0w40 almak istiyorum fakat nasıl olacak iletişim?teşekkürler

bana adresini özelden yazarsan cargo ile yollarlar sorun yok

Serviste leonlara 10w/40w koyuyorlar fabrika öyle öneriyor. Kafalarına göre koymuyorlar ki? Volkswagen grubuda casrolle anlaşmalı hemen hemen bütün servisler.. (tabi 1.6 benzinli leondan bahsediyorum.) Yeni bakım yaptırdım. Castrol Magnatec 10W-40 bu yağı koydular benim arabaya..

Cezmi abi ben yağ değiştireceğim fakat buralar kışın aşırı soğuk oluyormuş. Şimdi kaçlık yağ alayım dersin? Ayrıca iki tane de kış lastiği lazım bana(sıfır) ve buzlanmada iş yapacak cinsten. bu yağ satan yer lastik de satıyor mu uygun fiyata böyle? Hepsini kargolasınlar eğer oluyorsa. varsa böle bir imkan özelden görüşelim abi. Teşekkürler.

halim sana özelden yazarım istediklerini

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt