Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motor yağı ve garanti sorunu

Cezmi abi senin konuyu okuduktan sonra mobil almaya karar verdim zaten.Mobil süper 3000 formula FE 05w30 aldım. Kayseri'deki servis ne olsa ağzını garantiden açıyor. Benim araca uygun hatta aldığım yerdeki arkadaş da leon almış o da bundan kullanacağım castrolden iyi diyor. Sitemize davet ettim gelirse.

sanırım yanlışın var ben böyle bir ürün önermedim..bu yarı sentetik bir üründür ve ford için üretilmiştir..

Sen de inadına dışarıdan Castrol alıp getir. Sonra da bu yağ 4LT biz 4 tane 1LT kullanıyoruz derler =)

sanırım yanlışın var ben böyle bir ürün önermedim..bu yarı sentetik bir üründür ve ford için üretilmiştir..
Yanlış hatırlamış olabilirim baya bir yorum okudum o konuda.
Sen de inadına dışarıdan Castrol alıp getir. Sonra da bu yağ 4LT biz 4 tane 1LT kullanıyoruz derler =)

Dışarıdan castrol alacaktım ama 5w30 kalmamış mobil aldığım yerde o yüzden değişemedim. Yoksa benim de planım oydu.

Geri
Üst Alt