Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motor Yağı Sizce Hangisi !

acarred

Kayıtlı Üye
2006 Leon 1.6 102 Lpg-Benzinli araçımın yağ değişim zamanı geldi.

1-5W30 Castrol EDGE koymayı düşünüyorum kullananlar memnun mu ?

2- GULF marka 5W30 hakkında düşünceleriniz.

3- Bujileri değiştirmek istiyorum (Hiç fikrim yok int. link atarsanız çok iyi olur ve yağ filtresi satış linki)

4- Leon 1.6 2006 modelin yağ kapasitesi 4 litre olarak biliyorum ? Tam kapasitesini bilen var mı?
Şimdiden teşekkür ederim...

Ben 5W40 dizel partikul filtreli MOBİL Kullaniyorum ve çok memnunum

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2006 Leon 1.6 102 Lpg-Benzinli araçımın yağ değişim zamanı geldi.

1-5W30 Castrol EDGE koymayı düşünüyorum kullananlar memnun mu ?

2- GULF marka 5W30 hakkında düşünceleriniz.

3- Bujileri değiştirmek istiyorum (Hiç fikrim yok int. link atarsanız çok iyi olur ve yağ filtresi satış linki)

4- Leon 1.6 2006 modelin yağ kapasitesi 4 litre olarak biliyorum ? Tam kapasitesini bilen var mı?
Şimdiden teşekkür ederim...

elf 5****30 yağ filtresi sanayide 10-15 tl arası birşey 4 litre yağ alır = 80 tl. "orjinal" bujilerini alırsın yakıta ve ateşleme sistemine faydalı birşey, yağ konusunda 1.6 102 hp ler için costrol yada elf derim, ben elf kullanıyorum tavsiye ederim yıllardır kullanıyorum

Geri
Üst Alt