Motor vuruntulu çalışıyor | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Motor vuruntulu çalışıyor

Leonist

Kayıtlı Üye
Son zamanlarda motor vuruntulu çalışıyor. Işıklarda durunca araç içinde hissettiriyor kendini. Rölantide problem yok. Sebebi ne olabilir, araç 2010 model 13.500km'de. Yağ-filtre değişimi yaptırmadım ondan kaynaklanıyor olabilir mi?

(Açıkçası ben arabayı 11 bin km.de alırken sahibi yağ değiştirdiğini söylemişti ama serviste değil dışarıda değişim yapmış güya, yağ kartı da yoktu. Ben de ona inanıp 15 bin km.'yi bekledim. Belki de daha önce hiç yağ değişimi olmadı :( Yardımlarınızı bekliyorum.):confused:

atay78

Kayıtlı Üye
Son zamanlarda motor vuruntulu çalışıyor. Işıklarda durunca araç içinde hissettiriyor kendini. Rölantide problem yok. Sebebi ne olabilir, araç 2010 model 13.500km'de. Yağ-filtre değişimi yaptırmadım ondan kaynaklanıyor olabilir mi?

(Açıkçası ben arabayı 11 bin km.de alırken sahibi yağ değiştirdiğini söylemişti ama serviste değil dışarıda değişim yapmış güya, yağ kartı da yoktu. Ben de ona inanıp 15 bin km.'yi bekledim. Belki de daha önce hiç yağ değişimi olmadı :( Yardımlarınızı bekliyorum.):confused:
cok buyuk haya yapmıssın madem elınde bole bır kanıtta yok degıstırıcektın gonul rahatlıgıyla bınıcıkten bıryag degısımı ne kadar arabaya verdıgımız fıyat yanında

kurtbil

Kayıtlı Üye
o km deki arabayı neden servıs dısında bakıma sokmuski o da ilginç.Yağını,filtrelerini değiştirin,bujileri kontrol ettirin gerekliyse onları da değişin.Ayrıca bir kaç zaman 97 oktan kullanın.Değişim olacaktır