Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motor vuruntulu çalışıyor

Leonist

Kayıtlı Üye
Son zamanlarda motor vuruntulu çalışıyor. Işıklarda durunca araç içinde hissettiriyor kendini. Rölantide problem yok. Sebebi ne olabilir, araç 2010 model 13.500km'de. Yağ-filtre değişimi yaptırmadım ondan kaynaklanıyor olabilir mi?

(Açıkçası ben arabayı 11 bin km.de alırken sahibi yağ değiştirdiğini söylemişti ama serviste değil dışarıda değişim yapmış güya, yağ kartı da yoktu. Ben de ona inanıp 15 bin km.'yi bekledim. Belki de daha önce hiç yağ değişimi olmadı :( Yardımlarınızı bekliyorum.):confused:

Son zamanlarda motor vuruntulu çalışıyor. Işıklarda durunca araç içinde hissettiriyor kendini. Rölantide problem yok. Sebebi ne olabilir, araç 2010 model 13.500km'de. Yağ-filtre değişimi yaptırmadım ondan kaynaklanıyor olabilir mi?

(Açıkçası ben arabayı 11 bin km.de alırken sahibi yağ değiştirdiğini söylemişti ama serviste değil dışarıda değişim yapmış güya, yağ kartı da yoktu. Ben de ona inanıp 15 bin km.'yi bekledim. Belki de daha önce hiç yağ değişimi olmadı :( Yardımlarınızı bekliyorum.):confused:

cok buyuk haya yapmıssın madem elınde bole bır kanıtta yok degıstırıcektın gonul rahatlıgıyla bınıcıkten bıryag degısımı ne kadar arabaya verdıgımız fıyat yanında

o km deki arabayı neden servıs dısında bakıma sokmuski o da ilginç.Yağını,filtrelerini değiştirin,bujileri kontrol ettirin gerekliyse onları da değişin.Ayrıca bir kaç zaman 97 oktan kullanın.Değişim olacaktır

Geri
Üst Alt