Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Motor Üst Muhafaza Kapağı..

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında Çöllü tarafından paylaşıldı.

1. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Kimileri için çokda gerekli sayılmaz belki ama bana göre kaputun altındaki kalabalığı örtmek ve düzene sokmak için en gerekli parçalardan biri olduğunu düşündüğüm ve bu yüzden yaklaşık iki aylık bi araştırmamın sonucunda 100 TL ye mal ederek kendim taktığım Motor Üst Muhafaza Kapağı huzurlarınızda..
    Eğer çokda gerekli değildi derseniz eywallah derim,
    ama güzel olmamış derseniz resimleri bir daha incele derim..
    Sonrası (Takılmış Hali)
    DSC04632.jpg
    Vag Grubundaki tüm 1.6 8V BSE - BGU MOTORlarla uyumlu olduğunu deneyimlerim sonucunda anladım Parça Kodu ise;
    06A 103 925 CH (Bizim araçlar için üretilmediğinden dolayı Golf5'in parça kodunu veriyorum)
    DSC04646.jpg
    Serviste Golf için 250 TL fiyat verdiler, iyi bir araştırma sonucunda bi çıkmacıda sıfıra yakınını buldum ve aldım, resimlerde VW logosuyla görülmekte çünkü o şekilde gönderdiler ama Şu anda SEAT "S" arması var aynı yerde ve yağ müşürünün olduğu yer şu anda resimlerde görüldüğü gibi boşluk değil Plastiğini servisten temin edip taktım fakat bizim araçlardaki yağ müşürlerinin tırnakları olduğu için tam oturmuyordu tırnaklarını törpüledim şu anda tam istediğim gibi oldu..

Öncesi
    DSC04634.jpg

Takılacağı yerler ve plastikleri..

DSC04638.jpg

DSC04636.jpg

ims, JaScO ve eneSene bunu beğendi.
  2. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    yakışmış kardeşim..güle güle kullan

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  3. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    bencede çok faydalı bi parça. o kadar kalabalığı gördükçe sinirlerim bozuluyo:D çok güzel olmuş:eek:key:

4. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    güzel olmuş dur bakalım kayseride bulursam bende deneyim...

Çöllü ve tugra kazım bunu beğendi.
  5. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    emegine saglık :eek:key:

6. Çöllü

4.805
    3.977
    113
  7. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    Ve Son Halide Bu dur Motorumuzun;
    Amblem değişti "Seat" oldu ve Yağ müşürü plastiği geldi sanki fabrikadan böyle çıkmış gibi benim çok hoşuma gitti umarım beğenirsiniz..
    DSC04774.jpg
    DSC04775.jpg
    DSC04776.jpg
    DSC04777.jpg

8. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    leonlara neden kapak koymamışlar anlamıyorum cidden motorum kalabalık görünsü yok oluyor ortadan

9. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    Abi arabanın her yerinden bişeyler çalıyolar gün geçtikçe( sadece SEAT'ta değil VW içinde bu geçerli hele birde dizellerin kapaksızını görsen arabadan soğursun, bi abimizde VW caddy var kaputu kaldırdı kapat,kapat dedim hemen nasıl bi satış stratejisi ise artık..ama şunu söyleyebilirim artık o hitler motorunu küçümsemiyorum.. gerçi bişey değişmedi ama derli toplu olunca göze daha hoş geliyor..

Sayfayı Paylaş