Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motor üst kapağı ve açık hava filtresi

Fazla kucuk olmus foto 800*600 en uygunu hem goruntu hemde forum ıcın.Bu arada naptın kapagı kes bıc mı ?

hemen hallediyorum abi

evet kesip biçtim ama çok basit oldu orjinaline dönebilmekte rahat olacak emiş odasının gaz kelebeğine giren deliğindeki süngeri çıkardım oraya benim filtrenin borusun geçirdin emiş odasının yan duvarınada 7cm çapınca bi delik açtım bi ucunuda ordan çıkardım sonra da kapağı yerine oturttum okadar.

eline sağlık anıl güzel yapmışsın ;) ben üst motor kapağını hep kesmiştim :D

ben bunun ıcın mılyonlarca yol denedım.krank fıltresını o hortuma tak akudende bı cırt ıle sabıtleoynasmasın,o ust kapagıda sakın kesıp bıcme valla cıkmacıdan sonra bı ton para vermek zorunda kalırsın.zaten o fıltreyı bıraz daha kafasını assagı versen kapak kapanor ıkı tane oturmayan yerınıde cırtla fıltrenın etrafından sabıtlersın orasıda oynmaz

ben bunun ıcın mılyonlarca yol denedım.krank fıltresını o hortuma tak akudende bı cırt ıle sabıtleoynasmasın,o ust kapagıda sakın kesıp bıcme valla cıkmacıdan sonra bı ton para vermek zorunda kalırsın.zaten o fıltreyı bıraz daha kafasını assagı versen kapak kapanor ıkı tane oturmayan yerınıde cırtla fıltrenın etrafından sabıtlersın orasıda oynmaz

buun motor kapagı farklıymıs benımkınde:D

biraz uzun sürdü ama hallettik saolun teşekkür ediyorum tavsiyeleriniz için.

Geri
Üst Alt