Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motor sogutma suyu eksilmesi.

PanzerSS

Kayıtlı Üye
Herkese iyi forumlar. Basliktanda anlaşilacaği gibi motor suyu eksilmesi yaşiyordum son 3 ayda birkez oldu önemsemedim ama şu 15 günde 3 defa uyari lambasi yandi hemen durudurup cesme suyu ilave ettim. Sebebi ne olabilir sabahleyin bakima goturecegim umarim cok masraf cikmaz:( simdiden tesekkurler.

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

radyatörde delik olur,çatlak olur sızdırma yapar,hortumdan kaçırır ınce ince :) öncelikle hortular kontrol edilmeli...Devirdaim hortumlarinda gevseme vardir buyuk ihtimal. Servise gittiginizde kontrol ettirirsiniz. Bu surede de arabada su tutmaya ozen gosterin

aynı sorun bende de olmuştu, komple radyatör değişti. umarım sende olmaz.

Gelen taş radyatör de ufak bir delik açmış olabilir radyatör delik kapatıcı deneye bilirsin hiç yoktan sorun nerde olduğu belli olur birde hortumun kelepcesinin orasını da yıpratıyor zamanla hortumları iyi kontrol edin

kurye ile elden teslime verildi

Sorun cozuldu sagolsunlar radyatöru degistiren usta demeye dilim varmiyor radyatörün ayaklarini takmamis:) şaka gibi. Tanidigin bildigin durust ustaya goturmek herzaman en iyisi.

Sorun cozuldu sagolsunlar radyatöru degistiren usta demeye dilim varmiyor radyatörün ayaklarini takmamis:) şaka gibi. Tanidigin bildigin durust ustaya goturmek herzaman en iyisi.

ayaklarını takmamış da suyunu nerden eksiltiyomuş.radyatör sallanır durur su neresinden cıkıyor :)

Gec cevap verdigim icin kusura bakmayin. Ayakalari olmadigindan her kasiste sallantidan vuruntudan dolayi tam alttaki kivrim yerinden sizinti yapip akitiyormus. Keske fotosunu cekseydim. Neyseki sorun cozuldu.

Geri
Üst Alt