Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motor soğukken lpgye geçişte devir ibresinde oynama ve stop etme sorunu

Vallaha dostum subaplarin ayarsizligi nedeni ile ilgiliymis boşa atmadim tabiki cocuklarim ve eşim varken o riske girmem subap ayari yapildi 220 ye çiktim tik yok on numara beş yildiz keramet subaplardaymis :d :d :d

f-e-n-e-r-b-a-h-ç-e
Aile sahibisin gözünü sevem o hızlara çıkma 4 tane havanın üstünde gidiyoruz birde herkez şöför olmuş 21 yıldır araç kullanıyorum, inan tek kendi arabamı değil diğer sürücülerinde aracını gözümle kullanıyorum. 90-110 km hız yeter Allah korusun hepimizide.

lpg konusunda bende 1.6 16v palio vardı boşa atınca stop ediyordu sattım kurtuldum ama bu 1.6 8v leon da olmuyor iyikide

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

sanırım bu lpgcinin dediği doğru cıkacak zamanla duzelecek demişti. dun çalıştırdım arabayı stop etme devirde dalgalanma filan yok umarım boyle devam eder. :)

önceki yazılarımda bende demiştim sakalımız yok ki :) kışa kadar böyle giderse bir daha yapmaz

inşallah kardeşim eğer tekrar olursa goturup bi bar ayarına baktırırım.:)

Geri
Üst Alt