Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motor Silk İşe Yarar mı?

ben leonda değilde vw borada kullanmıştım.faydasını gördüm.benim araba beyaz duman atıyordu onu kesti.motorun çalışması rahatladı.belli ediyor sesinden. birde sübaplardan ses geliyordu o seste azaldı. leona koymak içinde aldım fakat servise sordum koyayımmı diye.herhangi bir motor arızasında garanti dışı kalır dediler bende koymadım duruyor.gararanti bitiminde koyacam. motor silk i tavsiye ederim.

Arkadaşlar, sanırım bizim servisler önermiyor bu tip katkıları. Arabanız garanti kapsamı dışında bırakabilir( garanti süresi içindeyke). Ayrıca bana serviste buna benzer katkı kullanılan bir motorun sardırdığımı söylediler..

madeni yağ üreticileri bir yağ üretirken milyonlarca dolar yatırım yapıp yeni teknoloji motor yağ piyasaya sürerler ve içeriğinde onlarca katkı maddesi vardır.kullanacağınız katkı maddesi kısa zaman için belki aracınıza iyi gelebilir veye pikolojik tir. fakat sonrasında çok daha büyük hasarlara sebep vericektir.

hiç bir motora ve motor yağına katkı koymaya gerek yoktur ona verceğiniz paraya yakıt koyun gezin(şehir efsanesi)

Aslında benim duymak istediğim cevap kullanıp olumlu yönlerini gören arkadaşların çok olmasıydı(kendimi rahatlatmak adına) ama istediğim cevap gelmemiş biraz takıntılıyım abim 3 aracında da kullanmıştı o tavsiye etti sizin gibi değerli arkadaşlarında onayını alıp gönül rahatlığıyla kullanmak istiyordum:)

Arkadaşlar sonunda uygulamayı yaptım liqui moly karter temizleme(eski yağ resmen zivt gibiydi)) ardından filtreler,5****30 edge ve motorsilk koydurdum 200 km olmuş daha erken ama ses ve titreme bariz azaldı(5****30 yağın etkiside vardır) küçük devirlerde araç daha tok gibi birde yeni yağı koydurup aynı gün baktığımda eski yağ gibi kararıyordu 2 hafta oldu dün baktığımsa yağ aynı sap sarı şimdilik beklentilerimi karşıladı gibi şu yağ eksiltme işine katkısı olursa onuda paylaşırım

Geri
Üst Alt