Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

motor silk bir mucize...

GÖKHAN ŞİMŞEK

Kayıtlı Üye
arkadaşlar dün serviste bakım sonunda arabama motor silk koydurdum inanın bana arabamın sanki motoruna turbo koydum!!!aşırı abartmak da doğru değil elbette ama erzurumdan artvine sürekli gelirim ortalamam 7.5 i asla düşmezdi ki 90 ı geçmezdim bu sefer basa bas gelgim stabilize inşaat yollarda da en öne geçmek için bas babam basartvine geldiğimde ortalamam 6 larda idi yakıtı koyduğumda 5.76 ortalamam olduğunu gördüm...hata bile olsa azcık ortalama 6 idi!!!!beni şok etti kaç kez geldim ama hiç bu ortalamayı yakalamayadım...ha bide aracın gidişi gaza milimetrik dokunuşlarda tepki veriyor araç ki asla gaza neredeyse 2 santim basacaktın ki leon tepki versin az dokununca çok rahat 120 leri görüyo araç vede yakmıyo bugün mucizeye gözümle şahit oldum....ama aşırı çokmemeye dikkat etttim pedala....motor silk ötekiler adiymiş en iyileri bu dediler süper çıktı teşekkür ederim yapana da icat edene de.....

Gokhan uzun vadede de izlenimlerini paylasirsan seviniriz.. Turk Mali mi?

Motorsilk'in 150.000 kilometre ömürlü motor katkısını kullandınız sanırım :) Yüzyılın buluşu deniyor.
Kaan abi bir Türk bulmuştu onu ama patenti hangi ülkede bilmiyorum. O kişide sanırım Amerika'da yaşıyordu ama emin değilim bu konuda araştıran arkadaşlar kesin kanısını bildirirse daha sağlıklı olur.
Ben o ürünü eski aracımda kullandım, 1.2 80hp Corsa , easytronic vites. Ve herkes bilir easytronic vitesin berbat vites geçişlerini. O geçişleri yumuşatmıştı ve daha seri değiştiriyordu araç vitesleri. Bakımdan hemen sonra talimatına uygun bir şekilde uygulanırsa etkisi görülüyor :) CO2 salınımını %8 düşürüyor araçta. Ve 150.000 km boyunca götürüyor :)

Motorsilk'in 150.000 kilometre ömürlü motor katkısını kullandınız sanırım :) Yüzyılın buluşu deniyor.
Kaan abi bir Türk bulmuştu onu ama patenti hangi ülkede bilmiyorum. O kişide sanırım Amerika'da yaşıyordu ama emin değilim bu konuda araştıran arkadaşlar kesin kanısını bildirirse daha sağlıklı olur.
Ben o ürünü eski aracımda kullandım, 1.2 80hp Corsa , easytronic vites. Ve herkes bilir easytronic vitesin berbat vites geçişlerini. O geçişleri yumuşatmıştı ve daha seri değiştiriyordu araç vitesleri. Bakımdan hemen sonra talimatına uygun bir şekilde uygulanırsa etkisi görülüyor :) CO2 salınımını %8 düşürüyor araçta. Ve 150.000 km boyunca götürüyor :)

murat 8000 km yi geçtikten sonra sen de koy sıfır araçlarda 8000 den sonra kullanın diyor....çok faydalı...

Bu yaga mi konuyor peki uygulamasi nasil?52500 de yag degistiricem o zaman ben de koyayim..

Bilmezmiyim murat bundan onceki arabam corsa 2004 enjoy spor paket 1.2 esytronic 80hp idi..vites gecislerinde one yigiliyordum her defasinda...

bende kullandım..gayet de memnumum

Kac litre bir kutusu? Yagi degistirince koyun diyor ama yer kaliyor mu yag degisince? Tasmasin?

Benim 2 hafta önce falan değişti , şimdi ekleyebilirmiyim acaba ?

Geri
Üst Alt