Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

motor silk bir mucize...

Benzin katkısının faydasını görmedim. Denedim onuda. 3 depoda bir kullanın demişler sanırım depoyu filan temizliyor ama aktif bir yararını görmedim.

Ayrıca benzin alırken pompacıya 1.kademede doldurmasını söyleyin. Böylece benzinin hava yapması ve köpürmesi daha az oluyor. Bunun için ayrı bir konu mu açsam acaba :D

ınsallah ölmez sag kalırda burda olursak,30-40 bın km sonrakı ızlenımlerınızıde alabılırmıyız...yada allah korusun herhangi bır sebepten oturu motor kapagınız acılırsa motorun resımlerını cekıp buraya bı koyarmısınız?..tesekkur ederim..

ınsallah ölmez sag kalırda burda olursak,30-40 bın km sonrakı ızlenımlerınızıde alabılırmıyız...yada allah korusun herhangi bır sebepten oturu motor kapagınız acılırsa motorun resımlerını cekıp buraya bı koyarmısınız?..tesekkur ederim..

Hakan birsey biliyor da sakliyor gibisin.

Soyle de koyduktan sonra gec kalmis olmayalim..kesin senin gordugun bir ornek falan vardir..

abı cok yazıldı cızıldı bu urun..ama sonrasında uygulanan aracların motorları acıldıgında,içinde katran olusmus,hatta sanayıdede görüp ohaaa dediğim bir arabanın akıbetide aynıydı..ustanın soledıgı bu ürünlerin bu arabaları bu hale getırdıgı yonunde oldu..hani bunu tek bir kısıden duysam,he der gecerdım ama tech'tede bu konuyu cok tartıstık ettık..herkes benım soledıgım ıle hemfıkır..ayrıca araclara konulan yagın ıcınde ayrıca bır katkı var zaten..yenı araclara bu yontemı tavsıye etmezler zaten eskı ve km'sı yuksek araclar ıcın bu uygulamayı onerırler..yinede ben kimsenın aklını celmiym koymak isteyen koydursun :)

abı cok yazıldı cızıldı bu urun..ama sonrasında uygulanan aracların motorları acıldıgında,içinde katran olusmus,hatta sanayıdede görüp ohaaa dediğim bir arabanın akıbetide aynıydı..ustanın soledıgı bu ürünlerin bu arabaları bu hale getırdıgı yonunde oldu..hani bunu tek bir kısıden duysam,he der gecerdım ama tech'tede bu konuyu cok tartıstık ettık..herkes benım soledıgım ıle hemfıkır..ayrıca araclara konulan yagın ıcınde ayrıca bır katkı var zaten..yenı araclara bu yontemı tavsıye etmezler zaten eskı ve km'sı yuksek araclar ıcın bu uygulamayı onerırler..yinede ben kimsenın aklını celmiym koymak isteyen koydursun :)

O zaman biraz riskli gorunuyor isin bu yuzu...biraz daha arastirmadan uygulamaya gecmemeli..tesekkurler

hakan sana katılıyorum piyasa bu ürünlerle dolu...adileri çakmaları sıkıntı yaratıyormuş çok araştırdım netten ama motor silk ten şikayetçi yok aslında olay şu pis motorlarda motorun içini temizlediğinden pislikler yağ pompasını tıkayıp bozuyomuş motoru yağsız bırakıyomuş deniliyo eminim o adam yağ mağ değişmeden basmıştır motoru kucaklamıştır...

Geri
Üst Alt