Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motor sesi

schroef

Kayıtlı Üye
Merhaba, 2016 model 12bin KM style bir araba denedim almayı düşünüyorum. Bana ilk viteste araba çok bağırıyor gibi geldi. Yani ilk kalkışta gürültüsü var. Bu herkeste aynı mı? Megane olsun i30 olsun bu tarz bir motor hırıltısına şahit olmadım tereddüt ettim. Deneyimlerinizi paylaşır mısınız lütfen. Teşekkürler

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba, 2016 model 12bin KM style bir araba denedim almayı düşünüyorum. Bana ilk viteste araba çok bağırıyor gibi geldi. Yani ilk kalkışta gürültüsü var. Bu herkeste aynı mı? Megane olsun i30 olsun bu tarz bir motor hırıltısına şahit olmadım tereddüt ettim. Deneyimlerinizi paylaşır mısınız lütfen. Teşekkürler

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
kaç motor denediniz 1.0 , 1.2 , 1.4 , 1.6tdi hangisini denediniz

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

1.6 tdi dsg

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yok mu yanıt verebilecek?

Ben kullaniyorum ama araba zaten 1. Viteste dogru durust durmuyorki nasil bagiriyor anlamadim ses veya goruntu varmi

Yok çekim yapmadım. Evet direk 2 ye geçiyor da aracı çalıştırdığınızda rolantide daha ilerlemeden gelen ses fazla hışırtılı değil mi? Bana motor gürültüsü fazla geldi.

Bu kadar para vericeksiniz gidip bayide expertiz yaptırın derim

Almaya karar verirsem sokacağım bir ekspertiz firmasına. Bu paraya dediğiniz aslında 2016 kasa için temiz kazasız iyi bir tutar diye düşünüyorum. 82-83 bin tl

Geri
Üst Alt